Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Müllerben milyen üveges...

Müllerben milyen üveges bébiételek vannak? Csak "saját márkás"? Minőségre milyenek?

Figyelt kérdés
2010. dec. 23. 12:16
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
83%
Kisfiam nagyon szereti, még a "borzalmas" ízű babatejet is. Úgy gondolom, nem nekem kell, hogy finom legyen, hanem a gyerekemnek... Vagy csak én gondolkozok hülyén??? Az meg a hab a tortán, hogy olcsóbb, mint bármelyik másik fajta.
2010. dec. 23. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%

12.31 vagyok.most miért lettem lepontozva?mert adok bebivita márkájú termékeket a gyerekemnek?

A babatej meg nem az anyukának készült,így ha agyerek megissza,akkor nem lehet olyan rossz-Hasonlítsd össze egy milupa tejitallal az összetevőket,én vettem a fáradtságot,és megtettem.szinte teljesen egyezik.a milupa,beba és hasonló termékek ugyanazok,csak a márkanevet kell megfizetni.úgyhogy kedves lepontozó,előbb tájékozódj,utána okoskodj!

2010. dec. 23. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
20%

Itt is leírom, nem Müllerrer van a bajom, hanem az ízével.

És a másik kérdésnél az egyik válaszolóra reagálva itt is leírom:

Utálom a tescot!!!!!

2010. dec. 24. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%
jó,ez a véleményed,neked nem ízlik.bocsánat,hogy az én gyerekemnek meg igen.nem értem,miért kellett ezért lepontozni.nekem amúgy mindegyik szar ízű,legyen az müller,dm,rossmann,milupa,humana,beba,egyre megy,de nem nekem kell jó ízű legyen és nem is neked.de ha eza a boldogságod,hogy ezért lepontozol,tedd
2010. dec. 24. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
köszi mégegyszer a válaszokat, kipróbáljuk :) kedves lepontozott, én felpontoztalak ;) remélem mindenkinek csodálatosan telt a karácsonya :)
2010. dec. 26. 21:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!