Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Melyek a legjobb bébiételek?...

Melyek a legjobb bébiételek? Árban hogy állnak?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 27. 19:50
 1/6 anonim ***** válasza:
Univer nagyon jó és abból ha akciósat ki fogsz kb 200 ft körül van!A kecskeméti is nagyon jó csak abban azthiszem van cukor!A Hipp is jó viszont az elég drága,300 ft fölött!Itt anyukák szokták írni,hogy a Dm-es és a Rossmannos is jó!Még néha ha bejutok nagyobb városba akkor a Müllerbe szoktam venni Bebivitat az is jó és árban elfogadható,de én már vettem Tescóba Dinky-t is és Ovko-t is persze olyat amiben nics cukor,tartósítószert stb ezek kb 180 ft körül szoktak lenni!
2011. ápr. 27. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Mi Hippet veszünk,a 7 hónapos lányunk csak azt eszi meg.
2011. ápr. 27. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

nekünk a Kecskeméti, az Univer jött be nagyon. a Nestlét is szerette, de az nagyon drága. az Ovko-t és a Drinky-t nem ette meg, a Bebivit-ből (mülleres) is csak a jó éjt papit.

elsőre vegyél 1-1 db-ot, és írd fel, melyiket szerette, mert tutira el fogod felejteni:)

2011. ápr. 27. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Univerest,Kecskemétit szoktam venni,kb.200Ft körül van.A Hipp tényleg nem olcsó.Vettem már Dinky gyümölcsöt is a Rossmann-ban,és 149Ft,ezt is szerette a fiam.
2011. ápr. 27. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nálunk bevált a Hipp az Univer a Babydream-es és a Babylove-s ételek is.Mindet megeszi jóízűen.A kecskemétit nem veszem mert az majdnem mind tartalmaz cukrot és a Hipp-esekből a 12 hónaposoknak valót sem mert abban meg só van.
2011. ápr. 27. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Hipp, Kecskeméti, Univer a fiam ezeket eszi, bár sokszor kap inkább házikosztot.
2011. ápr. 27. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!