Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit főzhetnék ebédre magunknak...

Mit főzhetnék ebédre magunknak, ami gyors, egyszerű és még a 11 hós babámnak is adhatnék belőle?

Figyelt kérdés
A múltkor rizseshúst készítettem, az nagyon ízlett neki.
2010. dec. 22. 23:05
 1/9 anonim ***** válasza:

Borsófőzelék natúr csirkemellel.

Krumplileves, rakott tészta.

Zöldséges-májas rizottó.

2010. dec. 22. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
ha nem fűszerezed meg nagyon, akkor pörkölt nokedlivel is csúszna - picire vágd a husit -, a lányom imádja a milánói makarónit is, a grillcsirkét, mindenféle párolt zöldséget, gulyást...
2010. dec. 22. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Majdnem bármit ami nem túl főszeres és nem bab vagy kukorica. Az én 1 évesem már 2 hónapja azt eszi amit mi, csak kevesebb főszert rakok igy a kajába és a tányérunkban sózzuk meg.
2010. dec. 23. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Az én fiam 10 hónapos korától eszi azt amit mi, még babot is kapott, semmi baja nem volt tőle. 14.5 hónapos
2010. dec. 23. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
A borsó héját is eheti? Nem paszírozva lehetne adni, vagy már elég nagy hozzá?
2010. dec. 23. 20:31
 6/9 A kérdező kommentje:
Na meg annyi, hogy ne adhatom neki azt, amit mi is eszünk, mert eddig nem főztem, heti 5-6 nap késő éjszakáig dolgozik a párom. Én meg ezt-azt szoktam ebédelni. Nekem nem hiányzik a főtt étel. De mostmár muszáj lesz főzni, mert a bébiétel nem igazán kell neki, szívesebben eszi, amit én főzök. Ma paprikás krumpli volt, legközelebb egy kis csirkemellet teszek bele neki, hogy husit is egyen.
2010. dec. 23. 20:33
 7/9 anonim ***** válasza:

Borsó héját rég eheti, sőt, a babféléket is eheti már héjastól- lányom 9 hós, már mondta a doki, hogy adhatom neki.

Bármilyen főzit csinálsz, ehet belőle.

Lányom imádta a bolognait

Ha kínai csirkét csináltam, kapott rizst, húst meg pici szaftot-imádta.

Meg hát 11 hósan, már szinte bármit...

2010. dec. 25. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

csirkehúsos "vadas" krumpligombóccal

krumplifőzelék fasirozottal

tonhal rizzsel

spenót tojással

én mindent turmixolok,mert még nincs foga,de azt eszi,amit én is.

2010. dec. 26. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Rakott cukkini

Rakott karfiol

Paprikás krumpli(ne kolbásszal hanem virslivel)

2010. dec. 27. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!