Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 6 hetes babát ráhagynátok 2-3...

6 hetes babát ráhagynátok 2-3 órára anyukátokra?

Figyelt kérdés
2010. dec. 18. 11:40
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Hát én csak ha muszáj. Más kérdés, hogy szopik, vagy tápszeres, és ha szopik elfogad e cumisüveget. Az én fiam nem fogadott el annyi idősen semmit, csak cicit.
2010. dec. 18. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 Vilcsianyuja ***** válasza:
58%
igen.
2010. dec. 18. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
58%
Persze.
2010. dec. 18. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Persze, ha teljesen megbízol benne. És ha a baba elfogadja a tejet cumisüvegből.
2010. dec. 18. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Én nem, de nekem jó okom van rá. Anyukám nem bír ki 2-3 órát egyben józanul. Anyósomra viszont gond nélkül rábíznám 2-3 órára a gyerkőcöt. Az én fiam 3 óránként evett ennyi idősen, így a helyedben megetetném, aztán spuri és még vissza is érnél a következő etetésig.
2010. dec. 18. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Persze. Én is ráhagytam, amikor a MÁKhoz , vagy éppen kontrollra kellett mennem.
2010. dec. 18. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

igen, sőt.

én az első hetekben tök zizi voltam, ki akartam szabadulni, így azt csináltam, hogy megetettem, zsupsz, már ott sem voltam, elmentem kicsit agyat szellőztetni, és 2,5 óra múlva visszamentem.

Azért mindenre készülve forraltunk vizet, ha mégis felkelt, akkor kibírta azzal, míg hazaértem.

Szal szerintem nyugodtan.

2010. dec. 18. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
tegnap a 4 hetesem lett a Mamára és Papára bízva, amíg elmentünk megejteni a karácsonyi nagybevásárlást. 2,5 órát voltunk oda, végigaludt a pici.
2010. dec. 18. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Enyém 2 hetes kora óta töltött a Mamával két-három órákat, amig mi bevásároltunk, ügyeket intéztünk. :) Most két éves, és imádják egymást. Éjjel is el tudunk menni akárhova nélküle. (Voltunk már lagziban kétszer is, és koncerten egyszer, jól elvan a Mamával). Szerintem időben el kell kezdeni, hogy más is létezik a világon, nemcsak Anya.
2010. dec. 18. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Köszi, azt hiszem túlaggódtam a dolgot.:)
2010. dec. 18. 14:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!