Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ma mentetek, mentek sétálni...

Ma mentetek, mentek sétálni ebben az idöben (pécs)?

Figyelt kérdés
2009. jan. 22. 14:34
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%
Mi voltunk kint, de nem séta céljából. Nem nagyon szoktunk csak úgy sétálni menni ilyen szutyok időben, de szinte minden nap mennünk kell boltba vagy ilyesmi, szóval mi azért ki szoktunk menni, de elég rövid időre.
2009. jan. 22. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
100%
Mi most jöttünk föl de Pécs Kertváros, de most már ne menjetek mert már erősen hül le a levegő és hideg van. Háromnegyed órát voltunk lennt.
2009. jan. 22. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2025, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!