Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen hatással van a koffein...

Milyen hatással van a koffein a babára? Okozhat hasfájást?

Figyelt kérdés
Napi két fél kávét iszom, nagyon gyengét (instantot, azt is sok tejjel). Ennyi is káros a babának? Hathetes kislány anyukája
2009. jan. 22. 12:55
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Az mindegy mennyi tejjel iszod-a koffein ugyanannyi. Én is ittam ennyit, nem vettem észre, hogy valami bajt okozna. Biztosan jobb lenne, ha nem innál, de mindentől nem foszthatjuk meg magunkat. Az is hat a babára, hogy milyen a közérzeted.
2009. jan. 22. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én is pont ennyi kávét szoktam inni, mint te és nem vettem észre se azt, hogy ettől hasfájós lenne, se azt, hogy ne tudna aludni. Mondjuk, eleve jó alvókája van szerencsére

:)

2009. jan. 22. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én is minden nap megiszom a napi egy kávémat( tej nélkül ), de semmi baja nincs a babának. Mindenről azért nem lehet lemondani. Kipróbáltam, hogy pár napig nem ittam kávét, de ugyanúgy viselkedett a babám.( Sanos nagyon rossz alvó a babám)
2009. jan. 22. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!