Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A tápszer miért csak 30 napig...

A tápszer miért csak 30 napig jó felbontás után?

Figyelt kérdés
Valami baja lesz a babának / pl.nem tudja megemészteni,vagy hasmenése lesz/,ha utána is abból az adagból kap?
2009. jan. 22. 10:29
 1/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem azt mondta a védőnő, hogy összecsomósodhat a por, de a babának nem lehet baja tőle, én 5 hétig adtam neki (abszolút nem volt összecsomósodva) ugyanazt a zacsit, és nem lett baja tőle.

2009. jan. 22. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha megszagolod akkor a lejártnak pl más lesz a szaga. Legalábbis én ezt vettem észre és megmondom őszintén hogy semmi pénzért nem adtam volna oda a gyerekemnek.
2009. jan. 22. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekem meg azt mondták, hogy felbontás után 2 hét. :(
2009. jan. 22. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ííírtóóó büdös. Becsomósodik, savanyú lesz tőle a kajcsi. A babának inkább ne add, mert kihányhatja, hasmenése lehet tőle, sőt, a dokim azt mondta, hogy még be is lázasodhat, kiütései lehetnek.
2009. jan. 22. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Mert el kell adni a többi tápit is. Viccet félretéve ha látod hogy csomós akkor nem feltétlen rossz csak nedvességet kapott. Ha viszont a szaga vagy íze se olyan mint szokott akkor irány a kuka.
2009. jan. 22. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszi szépen a válaszokat!

Már 2 hete nem kell szerencsére tápszer,ezért érdekelt volna,hogy mi a teendő vele.

2009. jan. 22. 14:28

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!