Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Vennétek úgy autósülést, ami...

Vennétek úgy autósülést, ami 15 kg-tól jó, hogy a gyermeketek 13 kg?

Figyelt kérdés
Nekünk most 0-18 kg-ig való autósülésünk van,de ezt nem lehet teljesen ülő pozicióba állitani,és a lányomat zavarja,hogy nem lát ki teljesen.Ráadásul most akciós,amit szeretnénk.
2010. dec. 17. 09:26
 1/9 anonim ***** válasza:
Persze, hogy vennék! elvégre mit számít az a 2 kiló? A lányod csak nagyobb lesz, kisebb nem!
2010. dec. 17. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Én biztos nem vennék már ilyen ülést, lehet csak 2 hónapig tudjátok használni. Nincs belőle nagyobb?
2010. dec. 17. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Második vagyok, bocsi, félreolvastam. :) Persze, így már vennék én is, az a két kiló nem számít sokat! :)
2010. dec. 17. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Hát attól is függ hány centi és mennyi idős. A 15 kilótól szóló üléseket olyan 3-4 éves kortól szokták ajánlani, tehát ha mondjuk a gyerek másfél-2 éves (van olyan aki akkor 13 kiló simán) akkor nem vennék neki még.

Amúgy is ezeket az autó saját övével kell bekötni és annak az a lényege hogy a gyerek vállánál menjen ne a nyakánál ami mondjuk egy 90 centis gyereknél tuti a nyakánál megy.

De leírom nálunk hogy volt. A fiam 3,5 éves de még mindig csak 14 kiló viszont 103 centi. Tehát neki 2 hónapja megvettük a 15-36-os ülést (amúgy szintén akciós volt STM ülés) mert ha arra várok hogy 15 kiló legyen akkor lehet egy év múlva is még a kicsi ülésben szorongana :)

2010. dec. 17. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
1,5 éves!Amit az utolsó irt arra nem is gondoltam!Tök igazad van!Na ezért jó itt előbb kérdezni,mielőtt vennék valamit!
2010. dec. 17. 09:44
 6/9 anonim ***** válasza:
Semmiképpen! Én nézelődtem ugyanilyen ügyből kifolyólag és mondák a Brendon-ban a szakképzett eladók, hoyg ne vegyek, amíg annyi kg nem lesz, ezt a súlyhatárt komolyan kell venni. Ilyen idősem nem híznak már olyan nagy ütemben, így akár egy évvel is hamarabb átültetnéd, mint ami indokolt lenne neki. Pedig ugye egy szimpla eladásra ösztönzött eladónak az lenne a jó, ha rábeszélne a vásárlásra, de ők engem kimondottan lebeszéltek, ezért hiszek nekik.
2010. dec. 17. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Tök egyszerű! Ültesd bele a gyerekülésbe, amit meg akarsz neki venni, aztán meglátod, hogy biztonságos lenne-e neki! De miért ne vehetnéd meg neki előre? Egyszer úgy is le kell cserélni!
2010. dec. 17. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

A negyedik vagyok! :) Örülök hogy segítettem :) És végülis igen, megveheted előre de valószínű (hacsak nem nagyon magas növésű a lányod) hogy csak másfél év múlva fogod tudni átültetni bele.

Esetleg egy 9-36 os ülést vehetnél neki az tuti felültethető teljesen és van neki saját öve. Bár tudom, azok drágák nem tudom milyet szeretnél persze (milyen márkát) de olyan 17 körül van a legolcsóbb és az ilyen Pierre Cardin féle..

2010. dec. 17. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Én is valami ilyesmit keresnék, tehát 9-36-osat.

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

2010. dec. 17. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!