Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan érjem el, hogy ne...

Hogyan érjem el, hogy ne egyen éljen a fiam? Már teljesen el vagyok keseredve, valamit tuti rosszul csinálok!

Figyelt kérdés
Fiam 7 hónapos és még mindig eszik éjjel, persze csak félálomban, de akkor is bosszantó ennyiszer kelni (éjjel valamikor meg hajnalban), minden áldott nap.... Már próbáltam mindent, több kaját adni napközben, este jó éjt tápszert kap, uzsira tartalmasabbat... de semmi próbáltam csak vizet adni neki mikor felsír, de nem elég, kaja kell neki...:(
2010. dec. 16. 16:44
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Árulja már el aki lepontozott, hogy milyen rémes dolgot írtam azzal, hogy nem biztos hogy éhes a kérdező gyermeke???

Kíváncsian várom! Egy szóval nem írtam olyat, hogy hagyja sírni, idézhettek is a hsz-ből!

3. voltam.

2010. dec. 16. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%
Csak annyit szeretnék hozzátenni a dologhoz, hogy ne arra hallgass, mások szerint mi a jó nektek, hanem ahogy te érzel ( amíg a babádnak és neked hasznodra válik, természetesen:) Bár az én babám 10 hónapos, de éjjel még egyszer szopik, hatalmas mennyiséget, de engem nem zavar annyira. Egyre hajnalabb felé tolódik a dolog magától, és egy felkelés után van, hogy 8-ig alszik. tedd a saját belátásod szerint. ( az első babám ilyenkor már átaludta az éjszakát teljesen, kajcsi nélkül. Testvérek, de még náluk is eltérő volt a dolog:)) Nekem sokan pl. felteszik azt a kérdést, hogy "még mindig szopizik?"?!?!? Mosolygok rajta egyet, és kész:) A fiamnak és nekem is így jó, és kész.
2010. dec. 17. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Haaat, en sem ertem miert pontoztak le. Elolvastam megegyszer a valaszodat, de nem talaltam benne semmi rosszat.
2010. dec. 17. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!