Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyukák, ha nagyon sokat...

Anyukák, ha nagyon sokat mozgott a babátok a hasatokban, akkor a születése után is nagyon élénk gyermek lett belőle?

Figyelt kérdés

Mert az enyém éjjel nappal mozog, elég eleven, minden nap érzem, szinte egész nap.

Köszönöm

27 heteske


2010. dec. 15. 11:41
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

1.babám: pocakban alig mozgott, úgy kellett felbökdösni néha -- kint is nyugis gyerek.

2.babám: pocakban rengeteget mozgott, szinte állandóan -- kint nyugis, sőt nyugisabb mint a nővére.

2010. dec. 15. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Kislányom nagyon aktív pocaklakó volt, és most is szinte egész nap jár keze-lába, forgolódik, alig ül meg pár percre egy helyben. De azt mondják h ha éjszaka aktív a baba akkor ha megszületik akkor is így lesz.... A kislányom pocakban aludt éjszaka és most is elég jól alszik éjszaka. Lehet van benne valami...
2010. dec. 15. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Az enyém is állandóan mocorgott odabent, uh-kon az orvos (SZTK-s) néha mérgesen meg is jegyezte, hogy lehetetlen megmérni, mert nem áll le egy pillanatra sem... Szülés alatt legalább 10x kellett keresgélni a CTG-vel, mert még akkor is virgonckodott :)Most idekint a világ legjobb kisgyereke, nyugodt, mosolygós, kiegyensúlyozott :)
2010. dec. 15. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Az én lányom este volt mindig nagyon aktív pocakban este 10 előtt nem aludtunk, kint egész nap nagyon aktív törpe duracell nyuszinak hívom, este 10 előtt most sem alszik, viszont utána végig alussza az éjszakát!
2010. dec. 15. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Az én lányom alig mozgott a pocakomban, csak a párom érezte eténként a mozgását.

De mióta megszületett egy kis duracell nyuszi, most is egy játékkal a szájába mászik körbe körbe a szobába közbe morog, dobál mindent megáll 1 pillanatra leül, megnéz valamit 1 játékon és folytatja a "szaladgálást"

Ha éppen nincss semmi a szájában akkor magyaráz. :) (10 hónapos még nem tud beszélni)

2010. dec. 15. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Nekem így volt. Pocakban le sem állt egész nap. Még a szülőszobán is rugdosott. Most le sem lehet állítani, pörög egész nap. 14hónapos, de amitóta mászik, megy végünk van.
2010. dec. 15. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Nekem is így volt! Hihetetlen eleven volt már a pocimban is, na most se egyszerű eset :)) !
2010. dec. 15. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Nekem is örökké mozgott a hasamban!A védőnő kérdezte,hogy mozog rendesen?Vagyis megvan a 12 órán belül tíz mozgás?Hát Tíz perc alatt megvolt..7hósan ugyanilyen aktív születése óta.Már mászik,és nem ül el fél percet sem.
2010. dec. 15. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Nekem is virgonc volt a pocimban a lányom,mikor kibújt már nem annyira.De az éjszakai ébredések,pontosan akkor voltak születése után,mint ahogy a pocimban is jelzett.
2010. dec. 15. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem egyik uh-on megjegyezte az orvos hogy mindig ilyen sokat ficánkol a pici? Na most 21 hónapos és 1 percre nem ül meg, csak amikor alszik.
2010. dec. 15. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!