Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikor, milyen idősen vigyem...

Mikor, milyen idősen vigyem sétálni elször babámat ebben a hideg időben?

Figyelt kérdés
kislányom holnap lesz egy hetes, és nem tudom jól beöltöztetve mikor vihetem először babakocsival egy rövidebb sétára?ti mikor vittétek télen?
2010. dec. 14. 15:31
 1/4 anonim ***** válasza:

Egy hetes babát még csak beöltöztetve levegőztetni szoktak erkélyen ablaknál kb. 10-15 percig és kb. hat hetesen kivinni egy sétára.


Lehet most is sétálni de rövid ideig. Kb. 20-30 percig.

2010. dec. 14. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az én lányom november végén született, és december 20 körül vittem ki, tehát 4 hetesen.Előtte napokig szoktattam az erkélyen.
2010. dec. 14. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nekem a vedono azt mondta, hogy fokozatosan szoktassam hozza. Eloszor csak feloltoztetve a nyitott ablak ele alltunk 5 percre, aztan masnap kicsit tobbre. Talan 4-5 napig volt igy, aztan kimentunk babakocsival is rovid idore. Pont erre a hetre minuszokat mondanak, addig ablakozzatok, aztan pont kicsit enyhebb lesz a jovo heten, mikor kimehettek. Arcocskajat kend be majd popsikremmel.

Sokan 6 hetig nem viszik ki a babat. En mindkettot kivittem a 2. het utan. A lanyom oktober vegi, a fiam januar vegi.

2010. dec. 14. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
tegnap a 3 hetesemmel 1,5 órát lent voltunk, nem volt mínusz. Előtte én is az ablaknál szellőztettem, utána meg 10 percre vittem ki, majd egyre hosszabb ideig minden nap. Mínuszban is fogom vinni, de csak max fél órát, mert bármennyire is be van öltöztetve, fél óra alatt átfázik mínuszban.
2010. dec. 14. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!