Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Akinek koraszülött babája...

Akinek koraszülött babája van, az hogyan élt vele?

Figyelt kérdés
33hétre született a kisfiam(derült égböl villámcsapás)és nem tudom,mire kell vigyázzak nagyon,mennyit kell mellkasra rakni,öltöztetni,babusgatni,szopiztatni,stb.Segitsetek kérlek.
2010. dec. 12. 17:01
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Szerintem amíg van tejcsi ne adj neki cumisüveget, nekem azt mondták a kórházban, hogy az ilyen pici babák még nem teljesen tudják hogyan kell cicizni, sok türelem kell hozzá, és menni fog. Még nem alakult ki náluk a szopis reflex.

A lányom februárban született,nálunk is 23 fok volt, én akkor hosszú ujjú badyt, és hosszú ujjú rugit adtam rá.

Ha van kérdésed nyugodtan írj privátot,

szép estét.

a 2290 grammal született kiscsaj anyukája voltam:)

2010. dec. 12. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
megtanul szopizni pár nap alatt! az én kislányom is alig evett pár percet, nem is tudta hogyan kell, folytom aludt, az elején adtak a korházban tápszert, de télleg csak az első három napban amig megtanult szopni, azért hogy ne essen a súlya, igy is kicsi volt 2400gr, úgy éreztem mint te. én minen este megfürdettem. fő a nyugalom! ne parázz, jó lesz. pár nap és meglátod erősödik, gyarapszik!
2010. dec. 12. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
amúgy nem kell egész nap ölben tartani, de én igy éreztem őt biztonságban! csak ha hozzám érhet, mellettem van, akkor tudtam nyugodt lenni h nincs baja:) én ilyen vagyok.
2010. dec. 12. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon féltettem,1980 g-mal született 2 hetet voltunk bent mire megerősödött,sajnos nem tanult meg szopizni,így tápis lett és nekem sem segítettek bent a kórházban.Én úgy gondolom vigyázni kell rá,amikor éhes jelzi úgyis de ha nem 3 óránként etesd.Sokat babusgattuk,de próbáltunk egészséges határok között.Öltöztetni egy réteggel több mint normál állapotban,sztem jelez ha fázik.Éjjelre nekünk bejött a hálózsák,az körülöleli.Légzésfigyelő mindenképpen kell.6 hetes koráig egy szobában aludtam vele,azóta nyitot ajtónál ő is mi is.Konkétan mi az amiben még tudunk segíteni?írj akár ide akár privit nekem-!Egyébként én id nehezen dolgoztam fel és máig nem sikerült,majdnem 21 hós a kislányom.De ami jó hír:méretekben nem de minden másban beérte mára társait és filigrán mozgékony vagány kiscsaj!!!
2010. dec. 12. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!