Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Graco Quattro Tour Deluxe...

Graco Quattro Tour Deluxe babakocsiról vélemények? Ilyet szeretnék venni, érdekelnének előnyei hátrányai!

Figyelt kérdés
[link]
2010. dec. 10. 11:38
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Szia! Nekunk is ilyen van kekben. Mozessel. Nagyon stabil, massziv, strapabiro kocsi. A bebihordot par hete nottuk ki, kb 9 hos koraig tudtuk hasznalni (nagyon izzadt benne a baba) Mozest kb 2 hos koraig hasznaltuk, utana mar eppenhogy belefert, pedig nem nagy baba es utana mar ki jott a jo ido is es nem volt ra szukseg, ha meg hideg lett volna tudtuk volna tovabb hasznalni. Hatrannya, hogy nagyon nehez, es meg osszecsukva is nagy helyet foglal. Honda Accordba eppen hogy betudom tenni a csomagtartoba. Ha kombink lenne, vagy 5 ajtos kocsink aminek nagyobb a csomagtartojanak a nyilasa jobban szeretnem a babakocsit is.
2010. dec. 12. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Nekünk is ilyen van,mégegyszer nem venném meg!Nagyon szűk,mikor már nagyobb a gyerek alig fér el benne,nagyon nehéz,egy irányból tolható,szóval nem jó.Az sem mellékes,hogy milyen drága,én meg még 25 ezerért sem tudom eladni!(Igaz a miénkhez mózes nincs!)
2010. dec. 12. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Mi is ezt vettük meg és nem bántam meg.

A hordozója nehéz ugyan, de ezt kompenzálja, hogy egyszerű betenni az autóba, mivel isofix-es. Mi hónapos koráig használtuk, rövid volt már, le kellett cserélni.

Én a kocsit is nagyon szeretem, stabil, megbízható. Számomra nem gond, hogy nehéz, mert kertes házban lakunk, két-három lépcsőn kell levinnem. Az sem baj, hogy lapra csukható, mert a kombi autónkba nagyszerűen befér. Szerettem, hogy a kupola átfordítható. Újszülöttként szemben volt a babám benne, a mózest is szerettem.

Most is használjuk még, egész télen használni is fogom, mert a lábzsákja egy áldás, védetten ül a kislányom, a kupolát felhúzom és az esővédőt is rá tudom tenni, ha kell. Igaz, hogy helyigényes, de nálunk még ez sem probléma, mert a beépített teraszon van helye. A csomagtartóját szintén nagyon jónak tartom.

2010. dec. 12. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
A szám lemaradt: szóval 9 hónapos koráig használtuk a hordozót.
2010. dec. 12. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Aki azt írta, hogy nem venné meg mégegyszer, milyen kocsi ajánlana helyette???
2010. dec. 13. 12:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!