Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Graco Quattro Tour Deluxe...

Graco Quattro Tour Deluxe babakocsiról vélemények? Ilyet szeretnék venni, érdekelnének előnyei hátrányai!

Figyelt kérdés
[link]
2010. dec. 10. 11:38
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

NEkünk ilyen van kékben. Van hozzá textil mózes is. Én nagyon szeretem, elégedett vok vele. Egyetlen bajom vele, hogy nehéz, ha emelni kell. (pl lépcsőn, vagy buszon) szerencsére ez nálunk nagyon ritka.

Amúgy a hordozó jó tágas, sokáig jó lesz, az első gyereknél 5 hósan kicsi volt a hordi, pedig kilóra kevesebb volt a gyerek mint most. A mózes különösen hűvösben jó, meg amíg kicsit a baba. A kocsin a naptetőt át tudod fordítani, ha szél van, vagy rásüt a nap.

A kosara jó nagy, meg azok a kis rekeszek is tök jók.

2010. dec. 10. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Még arra lennék kiváncsi, hogy a mózes, kb hányszor hány cm-es, vagy hány kilós, és hány cm-es baba fér bele?
2010. dec. 10. 12:16
 3/15 anonim ***** válasza:

Nekünk is ilyen volt, más színben, mózes nélkül.

Nagyon szerettem, de a 3. gyereket már nem bírta, kitört a kereke.

A hordozót az egyik 5 hósan, a másik 3.5 hósan hosszra kinőtték, de ők óriás, nyúlánk babának születtek.

Amúgy nagyon jó járgány, azóta sincs normális kocsink:)

A hátránya az, hogy nehéz és lapra csukva alig fért be a csomagtartónkba. Ez miatt nem vettem ilyet következő kocsinak.

2010. dec. 10. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
első vok, megmérem majd a mózest. A fiam 4 hós, 6,7 kg és még elfér benne. sztem kb 6 hós korig jó.
2010. dec. 10. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Oké, az én kisfiam 6 hós, de 8700g, és 73 cm, gondolom ő már nem férne el, de nem is őneki szeretném, csak eladjuk a mostani kocsinkat, és másikat szeretnénk venni.Lemérnéd akkor?
2010. dec. 11. 10:34
 6/15 anonim ***** válasza:
Csatlakozom az elso hozzaszolohoz.Az egyetlen hatranya hogy nehez.Ha orakig setalok elfaradok mert jardara fel le kell tolni es akkor billentem.Jol lehet pakolni bele es vedett az idojarashoz tudsz alkalmazkodni.Esovedot mi kulon vettunk hozza.Nagyon jo!
2010. dec. 12. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Szia.


Nekunk is ilyen volt az elso kocsink.Szerettem akkor, de mar tudom, hogy van jobb is.Nekez nagyon es nekunk is kitort a kereke :(

2010. dec. 12. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Én nem szerettem, el is adtam. Kicsi a hordozó,szűk, alig tudtuk kihasználni. A mózes sem jó, igazából ennél már sokkal jobbak vannak ilyen árban. A támla nem dönthető vízszintesig, a kar nem átfordítható, a babakocsi nehéz nagyon. Nem venném meg még egyszer.
2010. dec. 12. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Imádtam.Nekünk narancssárga-drapp van,és szuper kocsi.Nem is adtam el,mivel szeretnénk még egy gyereket.A nagyobbik fiunknak másmilyen volt,de ez teli találatnak bizonyult.Minden van hozzá,és nem is látszik rajta,hogy használtuk(1.5 évig).Én hátrányt nem nagyon tudok írni,talán annyi,hogy nagy nehéz kocsi(de én pont ezért választottam,mert nagyon stabil,olyan igazi kuckó a kicsinek.Ráadásul én kocsival járok,tehát nem okozott gondot a súlya sem.A hordozóhoz való talp meg isteni találmány.Nem kell állandóan ki-be kötözgetni a hordozót,csak bepattintani,és kész.
2010. dec. 12. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Szia,nekünk ugyanez van barna-arany színkombinációban.Nagyon szeretem,de már keveset használjuk,sokat sétálunk.A mózes része szerintem egy hat hónapos babának már bőven kicsi,nem is kicsi,hanem inkább szűk.Mi nem vettünk hordozót hozzá,mert azt meg kaptunk kölcsön.Most készülök eladni,csak sajnálom feltenni a netre,mert annyira szerettem.Az egyetlen hibája,hogy összecsukva is nagy helyet foglal,így nekünk van egy esernyőkocsink is,ami a csomagtartóba dekkol.Viszont a külvárosi nehézkes utakon szuper eszköz ez a kocsi.
2010. dec. 12. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!