Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Espiro atlantic babakocsiról...

Espiro atlantic babakocsiról érdekelnének a vélemények?

Figyelt kérdés
2011. jún. 1. 14:37
 1/5 anonim ***** válasza:

nekünk Espiro Vector Lite van

bár nem ugyanaz a kettő, de van némi hasonlóság, így bátorkodom leírni a véleményemet, mert látom még nem írt senki :)

amit nem szeretek benne: kicsi a csomagtartó, (de az atlantic-é már nagyobb úgy olvasom) és nem fordítható át a tolókar, az utóbbi dolog az első évben volt rossz, mert kisfiam nem bírta ha a szemébe sütött a nap, és sokat bajlódtam a napernyővel, nehezen lehet összecsukni, pl ha csomagtartóba akarom betenni, mert két kicsi pöcköt rejtettek el, alig lehet megtalálni, borzasztó nehéz benyomni, és egyszerre kell nyomni mindkettőt, meg még a tolókart is nyomni, szóval 3 kéz kéne hozzá, na ezt utálom benne a legjobban,

ami jó benne: nagyon jól gurul, forog a kerék, nagyon könnyen lehet irányítani, kanyarodni vele, és nagyon könnyű kocsi

Kisfiam szereti, 2 éves és még használjuk.

2011. jún. 1. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szia!Megvetted azt a kocsit?Tudnál írni róla valamit?Köszi!!!!
2011. okt. 14. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Igen megvettem,és nagyon megvagyok vele elégedve.Nem a kis kocsik közé tartozik az tény,de volt már olyanunk is,amitől örülök,hogy megszabadultam:)Mire vagy konkrétan kíváncsi?nyugodtan kérdezz,szívesen válaszolok!
2011. okt. 14. 22:20
 4/5 anonim ***** válasza:

Jajj,de jó,hogy tudok kérdezősködni valaki olyantól akinek tényleg ilyen van :) Köszi!!!

Mennyire nehéz ez a kocsi,a sport részét lehet szemből is tolni vagy csak hátulról?Sport résszel és kerekekkel össze lehet csukni vagy ahhoz szét kell szerelni?A mózes része tényleg elég nagy?Nagyon szépen köszönöm a segítséged!!!!!

2011. okt. 18. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Igen mivel ilyen nagy,strapabíró,ezért nehéz is.Nem olyan könnyű,mint a szintén ma divatos 3in1 babakocsik.Mondom nekünk volt az is,de abszolút nem bántam meg,hogy a 2.babánál váltottunk.Összelehet csukni kerekekkel is,de ha akarod ki is lehet venni összecsukás után őket,ha esetleg nem fér be a csomagtartóba.A sport rész csak hátulról tolható,ami nagyon jó hogy vízszintesig dönthető:)A mózes nagy,kényelemesen elfér benne a baba.Nem egy olcsó kocsi,de megéri.Olyan nagy és kényelmes a sport része is,hogy az amúgy se kisnövésű 2,5éves fiam imádta,ő használta már a sportrészt a hugi érkezése előtt.Az előző kocsiba meg nem volt hajlandó beleülni,nagyon el sem fért benne.3-4 éves korig simán lehet használni:)
2011. okt. 19. 11:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!