Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Vélemények érdekelnének Baby...

Vélemények érdekelnének Baby Design Mini babakocsiról?

Figyelt kérdés

ha nincs, de megnézed és elmondod a véleményed, az is jó.

előre köszönöm:


[link]


2011. júl. 4. 11:02
 1/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekünk nem ilyen van, de amikor vásároltunk áprilisban, elvittem a babámat, (13 hónapos volt ekkor) és ez volt az első, ami megtetszett neki. Bele is ültettem, és nagyon jól érezte magát benne. Könnyű tolni, bár csak az üzletben tologattam, elég nagy a kosara. Azért mást választottam, mert elég husika babám van és az teljesen biztos, hogy télen overálba öltöztetve nem lenne neki kényelmes.

Szerintem mielőtt megveszed menj el egy boltba, próbáljátok ki, aztán akár rendelheted is, ha így olcsóbb.

2011. júl. 4. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

szia


pont pár napja vettem ilyet:)

Nekem nagyon tetszik,nekem az volt a fő szempont hogy vegyek egy igazan kicsire csukható kocsit,ami befér a pici csomagtartónkba ha utazunk,és jó könnyű legyen. 10 hós a babám,eddig chipolino gemma kocsival jártam,de szerettem volna egy ilyen egyszerűbb kiskocsit. Nagyon konnyu tolni,nagyon jol fordul és sokkal konnyebb emelkedon tolni mint a masikat.Ja es a kosara is jó nagy.

Tény,hogy pici az ülöfelulete,de nekem csak most nyárra kell,és a babám nem tul nagy termetű,neki elég.

Remélem segítettem,én ajánlom.

2011. júl. 4. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, szerintem meg is veszem. :-) Az Én lányom most 5 hónapos, van mellette multifunkciósunk, csak amolyan kiránduló, BKV-zó babakocsinak szeretném, mert ami kocsink van, az nagyon nagy és nehéz...
2011. júl. 5. 12:13
 4/8 anonim ***** válasza:

Én majdnem ilyet vettem, de meggondoltam magamat, túl könnyű és túl kicsik a kerekei.

De amire neked kell, arra szuper lesz, nem fogod megbánni.

Csak én sokszor tolom át a síneken a kocsit, muszáj a nagy kerék :S

2011. júl. 6. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Megvetted? Milyen kocsi? Bevállt neked? Én is kis szaladgálós kocsinak szánom.(egy 2 évesnek:D)
2012. ápr. 21. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Nekünk ilyen van, vagyis a korábbi modellje (de tök ugyanez, csak nem festett a váz háta, meg más a szín). Még 2,5 éve vettem a lányomnak használtan, de szuper állapotban. Azóta a 2. gyerekünk nyúzza, én imádom. Iszonyú strapabíró (felül a pohártartó tetején ül a lányom, a babakocsiban a fiam), könnyű, pici, jó vele bkv-zni. Szóval mindenkinek csak ajánlani tudom!!!!!
2012. júl. 14. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

OFF


Ne haragudjatok az offért csak azt szeretném kérdezni, hogy egy másfél-2 éves gyerek elfér ebben a kocsiban? nem túl kicsi neki? én is iylen kocsit szeretnék venni, nagyon tetszik, de a lányom már elmúlt másfél éves és nem tudom nem e túl kicsi neki:S Előre is köszi, ha tudtok ebben segíteni és bocsi az offért!!

2012. aug. 12. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Sziasztok!

Tudom,már a kérdezőnek nem aktuális a válasz,de hátha másnak még segít a döntésben,ezért gondoltam,hogy leírom én is a véleményem.

Nekünk is ilyen babakocsink volt,és imádtuk! Könnyű,masszív,a kislányom is nagyon szerette.Kb 1 éves korától-2,5 éves koráig használtuk.Nekem is fő szempont volt a kis súly, a könnyű kezelhetőség,a nagy kosár,és hogy fektethető(igaz nem teljesen vízszintesen)így aludni is tudott benne a gyerkőc.Ja,és van lábtakarója! Amíg az időjárás engedte,mi csak ezt használtuk! Ár-érték arányban szerintem klassz kis babakocsi,jó szívvel ajánlom! :)

2014. jan. 21. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!