Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit csináljak, hogy a pelenkáz...

Mit csináljak, hogy a pelenkázóvödör ne legyen ennyire büdös?

Figyelt kérdés
Hiába hipózom, rá néhány órával ugyanolyan büdös lesz, mint amilyen volt.Szégyenlem, már azt sem tudom hova dugjam a kukát akárhányszor vendég jön:(
2010. dec. 9. 15:14
 1/10 anonim ***** válasza:
Használj Angelcare pelenkásvödröt.én egyszer beégtem a simával egy vendég előtt,azóta használom azt.800 ft-ért vettem egy vadiújat a teszveszen,és sima 60 l es zacsit használok bele,nem bűzlik kicsit sem.
2010. dec. 9. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Milyen anyagból van?

Nálunk egy sima műanyag vödör van, és persze hogy büdös, de csak azért, mert mindig van benne kakis pelus. :o) De ha naponta visszük ki (néha másnapra bent marad), akkor teljesen elviselhető.

2010. dec. 9. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Nekünk az erkélyen van,így elviselhető :)
2010. dec. 9. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Hiába bűzelzárós, én soha nem dobok bele kakis pelust. Kakis pelusokat becsomagolom egy uzsonnás zacsiba, és azonnal kiviszem a nagy kukába, mert különben az egész lakásban azt szagolnánk. Pláne, mikor fogzásos, jó savanyú szagú a kakija... pfúúú, na az nem gyenge!
2010. dec. 9. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Nekem is az volt a gondom, hogy megcsapott a szag, mikor a szobába léptem, nem zárta jól a szagokat (Angelcare).Így az lekerült a pincébe és a rendes szemetesbe dobom a pelenkákat.
2010. dec. 9. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nálunk nincs külön vödör. A pisis megy a rendes kukába (naponta ürítjük), a kakis meg külön zacsiba és legalább az ajtó elé kirakom, ha nem tudok vele azonnal lemenni a nagy kukáig. (Bár ha valaki társasházban, zárt lépcsőházban lakik, ez nem valami jó megoldás.)
2010. dec. 9. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nálunk sincs külön vödör, tesco-s pelenkazacsiba tesszük a használt pelusokat, s szemetes. Bár mi is kertes házban lakunk, így nem nagy ügy kimenni a kukához, ha összegyűlt 2-3 zacsi.
2010. dec. 9. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszi Mindenkinek!Műanyag pelenkázóvödör, a Vianniba vettem.Hiába ürítem minden nap, (igaz a kiakisat is beledobom) mindig büdi.Lehet, hogy inkább én is zacskózok...
2010. dec. 9. 16:55
 9/10 anonim ***** válasza:
Légmentesen tedd bele egy kis kozmetikai szemeteszacsiba, de vigyázz, hogy jól csomózd meg, és vidd le legalább naponta, akkor nem lesz büdi. A HEWA zacsi az NEM JÓ minőségű, ne vegyél. DM-ben, Tesco-ban van jó minőségű.
2010. dec. 9. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
nekünk is captiva bűzelzárós vödör van, szerintem szuper, elég akkor cserélni, ha már tele van, egyáltalán nem büdös
2010. dec. 10. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!