Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 2 év körüli gyerkőcötök is...

2 év körüli gyerkőcötök is mindent elkövet/követne csak hogy ne kelljen aludnia délután?

Figyelt kérdés
21 hós a kisfiam. Már 2x összevesztünk. Láttam rajta, hogy álmos, hisztis, nyűgös. De ő még éhes( de csak nyammogja a falatot), szomjas (1 kortyot iszik). Nagyon kibír ezzel akasztani. Rá is vágtam a fenekére is. Végül megértette, hogy neki is jobb lesz ha alszik egy kicsit. Elaludt a vállamon. Nem mindég van így.
2010. dec. 7. 14:38
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Anyukák! Ne utáljatok! A kisfiam 2 éves, de az alvás az, amit szentként tiszteltünk mindíg is. Mára ott tartunk, hogy napközben (ha otthon vagyunk) akár 3 órát is alszik. És ő jelzi, hogy "tente". Nem kell erőltetni. Szép, beállt kis rutinja van. Este ugyanígy. Kitartást kívánok! A nyugodt hozzáállást javasló kommentben lehet valami... Próbáljátok meg!
2010. dec. 7. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Köszi lányok. megpróbálok mindent. Olyan édesen alszik:) Pedig lassan fel kell keltenem, hogy ne 11-kor aludjon el este. De nincs szivem hozzá.
2010. dec. 7. 15:36
 13/13 anonim ***** válasza:

Huuuu, így voltam én is. Tökre ki voltam már akadva, állandóan kinlódás volt a déli alvás, sokszor már nem is aludt, mert mire lecsukódott a szeme, a kicsi fölkelt, és fölüvöltötte. Bár ez általában két órányi kínlódás volt. Agybaj volt az egész. Csinálhattam én bármit, ezt igértem, az igértem, lefeküdtem vele , megszidtam, volt itt minden, de nem volt rá hatással semmi.

És megkezdődött az ovi szeptemberben. Ott tartunk, hogy ebéd után egy mukk nélkül vonul az ágyába! Hihetetlne, ha nekem ezt akkor mondja valaki, nem hittem volna el. Kitartás!!!! Tapasztalatból mondom sikerülni fog! Bár kívánom azért hamarabb helyrejöjjön a déli alvás, de az ovi tutira meghozza gyümölcsét:) Sok sikert!! És türelem! Tök könnyű mondani, tudom, de én is átéltem ezt a poklok poklát. Vannak ilyen gyerekek! Rendbe lesz minden :)

2010. dec. 7. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!