Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 2 év körüli gyerkőcötök sem...

2 év körüli gyerkőcötök sem akar délután aludni?

Figyelt kérdés
2010. dec. 2. 12:16
 1/5 anonim ***** válasza:

Csak akkor alszik ha rosszul aludt az éjjel pl. fogzik.

Akkor elalszik nappal is egy két órát de egyébként nem jellemző.

Vannak nyugis időszakai amikor leheveredik és néz mesét v. csendben eljátszik szóval nem pörög.

2010. dec. 2. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

az enyém alszik, semmi ellenvetése nincs. korán kel, ált. 6, max fél7kor, délre már álmos, belátja, hogy jobb neki is, ha lefekszik. még nem volt olyna, hogy kimradt volna a déli alvás.

2 éves lesz nemsoká a kislányom

2010. dec. 2. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

2 éves és 1 hónapos a lányom. Több, mint egy hete egyáltalán nem alszik délután. Ha leteszem, csak üvölt.

Ő fél 10 körül alszik el este és reggel 8 körül kel (jó esetben).

Nem tudom, hogy mi lesz így az óvodában vele!

2010. dec. 2. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én ragaszkodom a déli alváshoz. Bár fiaim mindig követelték, mindkettőn látszik, ha délben keveset aludtak! 9-7-ig alszanak este, így a kicsi igényli a déli alvást, a nagy pedig az oviban még mindig alszik.Kell még ebben a korban az alvás, pedig sok gyermek harcol ellene!
2010. dec. 2. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Ha az én gyerekem nem álmos, és nem akar aludni, akkor nem bírom elaltatni, csak ordítás közepette. Azt meg inkább nem, inkább aludjon már este 7-8-kor. De megnyugodtam, hogy nem vagyok egyedül. Jobban szeretném én is, hogy aludjon, de ha nem akar.Éjjel is csak 9-10 órát alszik. Nincs nagy alvásigénye, nem úgy mint nekem:)
2010. dec. 2. 13:41

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!