Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 1 éves fiatok kukija milyen?...

1 éves fiatok kukija milyen? Akik huzogatják most hol tartotok?

Figyelt kérdés

Mi kb 4 hós kora óta huzogatjuk, iszonyat szűk volt, semmi rés, mintha összenőtt volna.

A madarászban azt mondták 3 évig tilos huzogatni és ez nem letapadás a fiamnak, hanem szűk, ami ugye nem ugyan az....ezt műteni kell...ez volt 8-9 hónapja...azóta huzogatom neki....


most már a makk teteje kint van, nagyon szépen haladunk vele, viszont megállt, nagyon nem akar tovább menni:((

nem erőltetem neki, minden fürdés után kicsit huzogatom, ameddig engedi, csak óvatosan


Ti mióta huzogatjátok?És hogy haladtok?

Elég ennyi most neki?Vagy azért mutassuk meg dokinak(gondolom hátrarántaná....nemtudom)

Ha a dokira hallgatok még mindig nem huzogatnám és lehet már kiírták volna a műtét időpontját........

Ti hogy vagytok ezzel?


2010. dec. 6. 11:05
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
13.02-es vagyok. Teljesen feljön 1 éves korában, ahogy írtam is. Ez azt jelenti, hogy a makk teljesen kint van, teljesen hátralehet neki húzni. Egyébként 3 éves koráig nem nyúlnak hozzá az orvosok, legalább is felénk. Mert addig még feljöhet neki.
2010. dec. 7. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!