Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 1 éves fiatok kukija milyen?...

1 éves fiatok kukija milyen? Akik huzogatják most hol tartotok?

Figyelt kérdés

Mi kb 4 hós kora óta huzogatjuk, iszonyat szűk volt, semmi rés, mintha összenőtt volna.

A madarászban azt mondták 3 évig tilos huzogatni és ez nem letapadás a fiamnak, hanem szűk, ami ugye nem ugyan az....ezt műteni kell...ez volt 8-9 hónapja...azóta huzogatom neki....


most már a makk teteje kint van, nagyon szépen haladunk vele, viszont megállt, nagyon nem akar tovább menni:((

nem erőltetem neki, minden fürdés után kicsit huzogatom, ameddig engedi, csak óvatosan


Ti mióta huzogatjátok?És hogy haladtok?

Elég ennyi most neki?Vagy azért mutassuk meg dokinak(gondolom hátrarántaná....nemtudom)

Ha a dokira hallgatok még mindig nem huzogatnám és lehet már kiírták volna a műtét időpontját........

Ti hogy vagytok ezzel?


2010. dec. 6. 11:05
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
70%

Hat mi szuletese ota huzogatjuk neki...es nincs is vele semmi gond, egy evesen mar feljott neki szepen...sot elobb is...en nagyon aggodtam emiatt, igy mindt mondtam elobb kezdtem el, mint azt tanacsoltak (nekem ez a harom eves korhatar meredek)

MOst ket eves a fiam, es ugyesen mossa a sajat kukijat :)


ne add fel, es szerintem huzogasd nyugodtan...jobb mint a mutet. Persze ovatosan, hogy en okozz neki fajdalmat.

2010. dec. 6. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

köszi, ezt én is így gondolom, kíváncsi vagyok mások hogy állnak vele


kicsit az aggaszt hogy most nem megy tovább, de nem akarom szadizni, inkább annyit amennyit enged..... :)

2010. dec. 6. 11:16
 3/11 anonim ***** válasza:
Mi nem piszkáljuk neki, de már látszik, hogy szépen feljön a bőr. A gyerekorvos nálunk 2 évesen nézi meg, addig nem.
2010. dec. 6. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Én is születésüktől húzogatom nekik.Egyik fiamnak teljesen felhúzódik,a másiknak félig.De ők így is születtek,tehát nincs változás azóta(1 évesek).
2010. dec. 6. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
46%
A fiam 9 hónapos.Kb.1 hónapja szépen feljön neki a bör.2 hónapos korától húzogatom neki....Szép lassan de sikerült.Most már tartani kell,hogy ne tapadjon le.
2010. dec. 6. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
46%
Az én kisfiam már 21 hónapos, de 1 évesen már feljött neki a bőr. 2 hós korától edzettem neki.
2010. dec. 6. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
A mienk 13 hónapos. Mi sem húzogatjuk, a mi doktorunk szerint 2 éves korig nem kell. Így is szépen feljön neki a bőr, ha valamiért fel kell húzni.
2010. dec. 6. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Az én kisfiam 18 hónapos, mi is kb 3-4 hónapos kora óta húzogatjuk, azóta feljön neki a makkig, alul tapad egy picit, de kb két hónapja látom, hogy alul is kezd lassan elválni. Szóval ameddig engedi magától addig szerintem húzogasd az esti fürdésnél.
2010. dec. 6. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Bocs az offért: aki azt írta, "szépen feljön", meddig jön fel a bőr? A makkig, vagy az fölé? Kisfiamnak nagyon szűk a nyílás a fütykösén, tlán 3-4 mm-t jön fel, aztán mintha megszorulna, nem enged a lyuk. A makk nem is látszik. Most 14 hós, van remény, hogy esetleg tovább feljön? Minden este próbáljuk. Köszi
2010. dec. 6. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

enyém 13 hós és nekünk is a makk feléig jön

nem megy tovább

azaz a makk teteje van kint csak


apuka meg nem is meri huzogatni neki, csík úgy ímel-ámmal

ha rajta múlna itt sme tartanánk


amúgy meg sztem kitartóan kell huzogatni minden este fürdés után és előbb utóbb majd teljesen hátra lehet majd húzni

2010. dec. 7. 09:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!