Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 6 hónapos a babám. Elég ha...

6 hónapos a babám. Elég ha naponta egyszer eszik főzeléket, vagy gyümölcsöt is egyen uzsonnaként?

Figyelt kérdés
2010. dec. 6. 00:27
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha már hozzá táplálsz rendszeresen, akkor adhatsz neki tízóraira vagy uzsonnára gyümölcsöt is. Az én 9 hónapos lányomnak akkor már kevesebb volt a tejem, így kapott gyümölcsöt is. Így szinte már 2 étkezést majdnem ki is váltottunk.
2010. dec. 6. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
én ebédre főzit, uzsira gyümit, vacsira tejpépet adok 6 hós babámnak ,és most gondolkodoka reggeli tejpépben...
2010. dec. 6. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Hat hónapos korig azt szokták mondani védőnők/orvosok hogy elég az anyatej, aztán pedig zöldségeket és gyümölcspépeket javasolnak. Mi most leszünk hat hósak és napjában egyszer adok zöldség/gyümölcs pépet. És szerintem nem is fogok ezen változtatni egy hónapig, kb. addig végigpróbálom vele az összes idény zöldséget, gyümit.
2010. dec. 28. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!