Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Babám négy és fél hónapos, ha...

Babám négy és fél hónapos, ha az ölemben tartom mindig ülni nakar, nem túl korai? Amugy már szépen tartja a hátacskáját.

Figyelt kérdés
2010. dec. 2. 10:57
 1/10 anonim ***** válasza:
Az én 5 hónaposom is ezt csinálja, jó erős a hasizmuk:)
2010. dec. 2. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Szivesen valaszolok Neked privibe!
2010. dec. 2. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
miért privibe? lehet másoknak is hasznos a válaszod...
2010. dec. 2. 11:01
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem szeretem, hogy olykor ugy lehurrogjak a masikat. En Angliaban elek, es itt mar ujszulott kortol szinte ultetik a babakat. Nem lesz semmi bajuk, sot, gyorsabban erosodnek, ulnek es allnak maguktol. Rokonom Canadaban szuletett, ujszulott osztalyon dolgozott, mar nyugdijas, de o is mondta, hogy nem lesz semmi bajuk, ha ultetik oket. Ugyhogy nyugodtan. Egy masik pl: Angliaban az ujszulott koldoket erheti viz, csak utana fel kell itatni a torulkozovel. Nem kenik semmilyen alkohollal, hintoporral. Es igy is szepen, gyorsan lehullt a picimnek mar egy hetes koraban. Remelem segitettem.
2010. dec. 2. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Persze, hogy ülni akar, úgy érdekesebb a világ. De még nem érett rá. Úgy tudod megnézni, hogy tud-e ülni, hogy lerakod ülő helyzetbe a gyereket és ha eldől... akkor még nem. Nem kell kipróbálnod minden áron, úgyis el fog dőlni. Ha még nagyon egy helyzetben szokott lenni, tedd kissé döntött helyzetbe, hogy jobban lásson, de ne segíts neki abban, hogy üljön - nyilván mikor ölben van, a fekvést már nem szereti, neked meg könnyebb ülő pozícióban tartani vagy kicsit döntve, abból meg már fel tud ülni.
2010. dec. 2. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
0%

12:02-re.

Angliában a barátnőmnek péntek éjjel elfojt a magzatvize, vasárnap éjfélre lett meg a baba. Itthon ezt tuti nem hagyták volna és szerintem is egy kicsit kockázatos. Természetesen mindenhol vannak szokások, stílusok, de nem jelenti, hogy mindegyik jó, szerintem.

Amúgy az ültetés tényleg nem tesz jót és ez ortopédiailag igazolt.

2010. dec. 2. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Hagyatkozz a sajat megerzesedre! Csinald azt amit jonak latsz!
2010. dec. 2. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Az én babám, kb 2,5 hónapos kora óta nem hajlandó máshogy lenni. Most 6,5 hónapos, két hete magától felült, rá két órára felállt a fotelbe kapaszkodva. Mi olyan büszkék vagyunk rá, mások meg lehurrognak, hogy jaj, nem szabad erőltetni, mert személyiség-zavarai(?)lesznek. Hát mit csináljak vele??? kötözzem le?? Ja,és olyan egyenesen ül, mint a cövek, semmi baja a gerincének, pedig pár hetes korától játszok vele úgy, hogy én hanyatt fekve a felhúzott lábamnak támasztom.

Csináld, ahogy Neked és főleg ahogy a Babódnak jólesik.

2010. dec. 2. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
A kisfiam 5 hós és ő is ezt csinálja, már csak úgy tudom etetni (mert tápszeres), hogy az ölemben ülő-fekvő helyzetben van.(mint az autós hordozóban) Az apja néha fürdésnél küszködik vele. Sajnálom szegényt, mert ülne egész nap.
2010. dec. 2. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat :)
2010. dec. 2. 16:33

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!