Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha 1 hónapos kislányom csak...

Ha 1 hónapos kislányom csak az ölemben van el, így is marad, vagy változhat még?

Figyelt kérdés
Evés után el van pár percig aztán rákezd. Próbáltam úgy hogy nem veszem fel és csak úgy szeretgetem,simogatom. De nem volt hatásos. Próbáltam sírni hagyni, de sajnáltam. Betettem hintába, de ott sem volt jó neki, csak ha kitartóan simogattam, puszilgattam. Más ötletem nincs. Ja és az ölemben is csak úgy van el, ha a vállamra teszem, fektetve nem szereti, csak pár percig.
2011. szept. 20. 15:18
 1/9 anonim ***** válasza:
Szerintem hasfájás van a hátterében
2011. szept. 20. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nekem is ilyen volt a kisfiam ,amikor pici volt folyton kézben akart lenni és volt is.Nálunk akkor változott a dolog amikor mászni kezdett ill. megtanult ülni.Kb 6 hós kora körül.
2011. szept. 20. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Réti bubuzér ***** válasza:
Szerintem is. Infacol, Espumisan segíthet.
2011. szept. 20. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Ha hasfájós baba, akkor nincs mit tenni. Nem lehet olyankor magára hagyni, és nézni, ahogy sír. Kitartás, ha elmúlik a hasfájása, akkor még bőven változhat.

Lányom nagyon sokáig volt hasfájós, emiatt sokat volt kézben, sokat ringattuk, mégsem ragaszkodik már ehhez. Teljesen jól elvan akár magában is.


Hasfájásra pedig próbálj ki ezt-azt: Infacol, Espumisan csepp babáknak, has körkörös simogatása, tornáztatás, esetleg Gripe Water vagy valamilyen babatea...

Nekünk mondjuk csak az idő segített, viszont enyhíthetsz a fájdalmán, hátha.

2011. szept. 20. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Tápszeres a drágám és minden evés előtt kap infacolt.
2011. szept. 20. 15:27
 6/9 A kérdező kommentje:
Nem is bánom, hogy az ölemben van csak van még egy 2és fél éves kisfiam, akivel sajnos nem tudok annyit foglalkozni és emiatt lelkiismeret furdalásom van. Most van leszokóban a pelusról is és sok tÖrődést igényel. A kicsi meg közben sír. Kész káosz. :(
2011. szept. 20. 15:33
 7/9 anonim ***** válasza:
Az is lehet, hogy csak egyszerűen jobban igényli a közelségedet. Az én lányomnak is voltak hasonló időszakai. 2-3 hónaposan pl. csak rajtam volt hajlandó alduni. Ha leraktam már pattantak is ki a szemei. De ezek mind múló állapotok, ne aggondj! Hamar el fog múlni, kitartást!
2011. szept. 20. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Mi lenne ha hordozókendőbe raknád, függőleges is, érzi a tested, karban van és van 2 szabad kezed?
2011. szept. 20. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
igen, ha sír a baba, az leginkább hasfájás szokott lenni,mint probléma. Sok baba hasfájós, az enyém is az volt. Nekünk az Infacol jött be, az kifejezetten babáknak való szuszpenzió. Érdemes kipróbálni, ha legközelebb is keservesen sír.
2011. szept. 22. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!