Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Összefejelt a két gyerek....

Összefejelt a két gyerek. Lehet baj belőle? SOS A nagy 3,5 éves, a kicsi 13 hónapos. Kb 1 órája játék közben összefejeltek. A kicsi feküdt az ölemben, a nagy meg egy párnán hintázott, és nekiütötte a fejét.

Figyelt kérdés
Pont a fejük teteje ütődött össze, és ahogy éreztem elég nagy ütés volt. A nagy nem sírt, a kicsit kb 1 perc alatt meg tudtuk vígasztalni, azóta nincs semmi jele hogy gond lenne. Jókedvű, játszik, jön-megy. Csak aggódok hogy pont a feje tetejét érte az ütés. Nálatok fordult elő ilyen? Lett valami gond? Én már teljesen kész vagyok, mert folyton a fejét üti mostanában, én meg attól rettegek hogy agyvérzése lesz.
2010. dec. 31. 11:28
 1/3 MrDavid13000 válasza:
Elkéne vinni a legközelebbi orvoshoz,mert ha már többször is megtörtént lehet valami baja!Én ezt nem nagyon tudom mert férfi vagyok, de az unokanővéremnek van egy gyereke és tőle kérdeztem meg!
2010. dec. 31. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A nagynak biztos kutya baja se lett.A kicsi meg ha baj lenne ordítana.A kutacsa miatt aggódsz gondolom?Annak jó nagy ütés kellene,hogy megsérüljön.Szerintem ne aggódj,vagy hívd fel a gyerekorvost és kérdezz rá.
2010. dec. 31. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat. Sajnos rutinosak vagyunk a fejsérülések terén mert a nagyobbik lányom nagyon szleburdi, és sokat esett már. Egyszer kórházban is voltunk agyrázkódással, de hála Istennek nem lett baja. Így tudom mire kell figyelni, de szörnyű az a pár óra míg azt lesi az ember lesz-e gond. Sajnos hiába viszem orvoshoz, mert semmit nem csinál vele, ha nincs semmi tünet. Maximum röntgent csinálnak de az meg csak törést mutat ki, más eltérést nem, és végül simán hazaküldenek.


A kicsi is rengeteget esik mostanában, hiába vagyok a sarkában, mert úgy is ütötte meár meg a fejét az asztalban hogy közben fogtam a kezét. Kivédhetetlen. Utálom ezt az időszakot tiszta para vagyok.

A picúr azóta már aludt, jókedvű, pupillák is rendben, úgyhogy remélem nem lesz gond, de igazán csak holnap nyugszok meg.

2010. dec. 31. 14:55

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!