Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tényleg így kellene beszélnem...

Tényleg így kellene beszélnem a gyerekemmel?

Figyelt kérdés

Nem vagyok gagyogós típus, kiráz a hideg a szopcsi, főzi, tejci becézésektől, de nem áll a számra, hogy besz@rt, fingott, büdös a segge... és ehhez hasonló szavak!

Én lennék az abnormális, mert azt mondom, hogy bekakilt vagy pukizott?

Úgy tűnik nagyon rosszul állok a gyerekneveléshez...


2010. dec. 1. 09:27
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
31%
Nem tudom, miért csinálsz ekkora problémát az egészből... a kérdező férje nem k.va anyázik, meg satöbbi... Egy számodra vadidegen pasi azt mondta a saját gyerekére, hogy fingott és gyere, tépd szét a nyulat, most Istenem, ez ekkora baj??? Soha ne legyen nagyobb problémád, őszintén kívánom!!!
2010. dec. 1. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:

Mit bánom én, hogy hogy beszél a gyerekével? Tőlem nyugodtan anyázhatnának is, nem az én gyerekem fog az oviban csúnyán beszélni...


A bajom azzal volt, hogy az én válaszom szinte teljesen haszontalan volt (30%), mert én fing helyett azt mondom, hogy puki.

De azóta kicsit hasznosabb lett a válaszom, úgyhogy kezdek megnyugodni, hogy nem csak a mi családunkban igyekszünk finoman fogalmazni!


Ja és köszi a jó kívánságot, én is remélem, hogy ennél nagyobb bajom soha nem lesz az életemben! :)

2010. dec. 1. 14:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!