Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tényleg így kellene beszélnem...

Tényleg így kellene beszélnem a gyerekemmel?

Figyelt kérdés

Nem vagyok gagyogós típus, kiráz a hideg a szopcsi, főzi, tejci becézésektől, de nem áll a számra, hogy besz@rt, fingott, büdös a segge... és ehhez hasonló szavak!

Én lennék az abnormális, mert azt mondom, hogy bekakilt vagy pukizott?

Úgy tűnik nagyon rosszul állok a gyerekneveléshez...


2010. dec. 1. 09:27
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
89%

Szia! Nem tudom miből indult ki a kérdésed, de szerintem az arany középut a legjobb. Az egyetlen dolog amit "becézve" mondtam eddig az a szopizás volt mert az ugy tetszett,de egyébként én is a bekakilt, pukizott stb , tehát értelmes beszéd pártján vagyok.

Szoval nem gondolom, hogy veled lenne a baj.

2010. dec. 1. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
88%
Szerintem is butaság ez a beszéd, én se beszélek így a kislányommal.
2010. dec. 1. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
88%
A két végletet írtad le. Nem kell gügyögni és nem kell csúnyán sem beszélni. hogy Te csinálod úgy jó. Pl. kaki, puki, fenékre popsi, de semmi esetre sem segg.
2010. dec. 1. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
49%
Mondta valaki,hogy így kell beszélni?Vagy hallottad valakinél,aki mondta,hogy ez a normális....?
2010. dec. 1. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Ez a kérdés eredményezte az én kérdésemet:


http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__babak_..


Én vagyok a 14:46-os. Én vagyok az egyik legjobban lepontozott, azért, mert nem beszélünk így a gyerekkel??? Egy másik anyukával együtt, aki szerint szintén gáz az ilyen beszéd...

Aki szerint ez vicces, és nincs benne semmi probléma, az korántsincs úgy lepontozva, mint mi...


Ebből gondolkodtam el azon, hogy az lenne a "helyes", hogy úgy beszéljek a gyerekemmel, mint az ott emlegetett anyósom???

2010. dec. 1. 09:42
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Bocs de én a te akkori válaszodon jót nevettem. Figyelj, néha a legértelmesebb válaszok lesznek lepontozva, mert egyeseknek az a napi öröm:)

Pl. ha megkérdezik, hogy hívják a gyerekedet, azt is láttam már 25 %-osan. Ne foglalkozz vele, teljesen normálisan beszélsz a babáddal.

2010. dec. 1. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
kicsit hülyén közelíted meg ezt a dolgod. az anyuka 1 konkrét dolgot kérdezett, amin többek, (én is) jót nevettem és írtam is neki, talán 2.-nak. szóval nem kell ezt túldramatizálni. az a kérdés szerintem vicces volt és elképzeltem a szitut, ahogy apuka mondja a még mászni sem tudó gyereknek, h tépd szét a nyulat:D nem arról van szó, h én is, v a többi anyuka, aki oda írt azt mondaná a gyermekének, h beszartál. nem, mi sem ezt mondjuk, de 1 apukától ez simán belefér.ettől függetlenül én is szóltam már rá anyukámra, mikor a fiam kukijára azt mondta, h "poecs". még most is elfut tőle a düh, mert az már primitív dolog, pedig anyum nem primitív nő.
2010. dec. 1. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

He-he...

Jó ötlet volt kiírnom a mostani kérdésemet, és belinkelnem a problémámat!

Még lejjebb ment a válaszom hasznossága... Erről ennyit!


No mindegy, úgy tűnik tényleg én állok rosszul ehhez a témához, de a véleményem nem fog változni, szerencsére a gyerek apja nem beszél így, anyósra meg továbbra is csúnyán fogok nézni, ha így beszél...


Köszi a válaszokat!

2010. dec. 1. 10:05
 9/12 anonim ***** válasza:
56%
Én csak neked adtam +pacsit:) Én nem gügyögök az enyémnek(utálom,ha vmelyik rokon ezt teszi,de nem szólok,mert nem akarom megsérteni sem),de azért igyekszem nem bunkón beszélni a gyerekemmel.Bár nálunk még ennyi belefér:szoktam mondani a kisfiamnak,hogy ha olyan jó seggem lenne mint neki mindig mutogatnám:)
2010. dec. 1. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Az én anyósom is azt mondja, hogy fingott a gyerek, és nagyon idegesít!!!!!
2010. dec. 1. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!