Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Idővel megszépülnek az első...

Idővel megszépülnek az első hónapok átvirrasztott éjszakái, a folyamatos sírás, és miegyebek?

Figyelt kérdés
Azzal vigasztalom magam, hogy ha majd nagyobb lesz, és már jár, stb.stb, akkor elfelejtem, hogy az első hónapokban milyen szar volt, amikor csak sírt, meg nem aludt, de idősebb gyerekű barátnőim azt mondják, hogy örüljek még most, hogy ott marad, ahová teszem, meg hogy kis gyerek kis gond, nagy gyerek nagy gond... Magyarul ne várjam, hogy nagyobb lesz, és próbáljam meg élvezni, amíg ilyen pici?
2010. nov. 27. 14:21
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%

Lesz ott második baba is, ebben biztos vagyok! :)

Lányom már 8 hónapos, az elején azt hittem, sosem jön el ez az idő...

Nagyon gyorsan elszaladt.

Párommal sokszor emlegetjük, felidézzük, milyen volt az első pár hét, ("szenvedés, kínlódás"), és most már csak mosolygunk rajta.

Igen, én azt mondom, hogy nekünk megszépültek!

2010. nov. 27. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

A fiam 11 hónapos, és bizony sokszor nagy nehézségek árán tudom csak felidézni, milyenek voltak az első napok-hetek. Érdekes, a kórházra tisztán emlékszem, de az itthoni első hetekre....

Nálunk a 7. hónap volt a vízválasztó, mert akkor már, forogva-kúszva elérte a játékait, sokkal jobban lekötötte magát, már élvezte a meséket, beálltak az evési idők stb. Most meg - ahogy valaki előttem írta - már kánaán, teli szájjal nevet, esténként döhönyözzük a nagyágyban, imád hintázni, csúszdázni, és ha szomjas, mutat az üvegére és mondja: ajide!

A szoptatási tanácsadóm szerint a nők szerencsére amnéziásak, és elfelejtik az első hónapok kínjait (3 gyereke van).

2010. nov. 27. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
tényleg igaza van az utolsónak,én pont tegnap akartam felidézni,hogy mi is volt,de nagyon sok minden kiesett,az agyunk csak a szépre emlékszik:)
2010. nov. 28. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!