Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen cumit vegyek 2 hetesemn...

Milyen cumit vegyek 2 hetesemnek? Nuk, Mam nem igazán tetszik neki úgy tűnik.

Figyelt kérdés

Ne azt írjátok lszi, hogy minek próbálkozom, stb. - második gyerek, folyamatosan a cicimen lóg(na), de nem csupán evés céljából, hanem cumizik rajta. Ezt egyrészt nem szeretném, ha megszokná, másrészt sajnos nincs időm 3 órán kerseztül ciciztetni (mint az elmúlt napokban ahogy szerette volna). Mivel a cicimen cumizik, feltételezem cumizna szivesen - ha megtalálnánk a megfelelőt.


Nektek melyik cumi márkák jöttek be? Melyik az, ami a legkevésbé fordul ki a szájából?


2010. nov. 26. 22:35
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
nálunk az első 2-3 hétben az aventes szivecskés cumi jött be, aztán 3 hónapig öklendezett minden cumitól, azóta meg csak mamos cumit fogad el
2010. nov. 26. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
A babám is szeretett így cumizni, de a cumi egyáltalán nem kellett neki. Az azért más. Szóval nem akarlak piszkálni, hogy miért próbálkozol, hisz én is próbálgattam, de nem sikerült. Van olyan baba, aki nem fogadja el, lehet, hogy ez lesz... Bocsi, ezzel persze nem segítettem...
2010. nov. 26. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
:(( Bízzunk benne, hogy nem lesz igazad, tudom van rá esély, nem is kicsi... Próba cseresznye :))
2010. nov. 26. 22:46
 4/11 anonim ***** válasza:
nekunk aventes new born cumi van, de csak ritkan fogadja el
2010. nov. 26. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Nekunk a Mebby Gommolo latex jott be. Amiota azt kapja azota semmilyen mas cumi nem erdekli.
2010. nov. 26. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Utolsónak - olyat hol lehet kapni? Még soha nem hallottam róla, megnézném.
2010. nov. 26. 22:58
 7/11 anonim ***** válasza:

Szia.


Mi mindenbol Tommee Tipeet vettunk.

Elalvashoz hasznalta csak kb 10perc/alvas.Ezt is kb csak 3 honapos koraig.

De ez az egy fajta volt amit elfogadott.Ez a 2 fajta volt Neki + egy csomo amit rogton kikopott ha a szajaba kerult.


[link]


[link]

2010. nov. 26. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Nekünk csak a Bébé Confort cumi vált be.:)
2010. nov. 26. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Mikor megszületett mi is tommee tippeeset használtunk, de sokszor kiesett a szájából, mert nehéz szerintem a műanyagja. Utána MAMot kapott, aztán a mam latexet, és az a favorit! A latex sokkal puhább, jobban alkalmazkodik a szájhoz, bár gyakrabban kell cserélni, mert elérik, meg ilyenek.
2010. nov. 27. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Kivételesen az Avent.
2010. nov. 27. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!