Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Használ a borostyán nyaklánc...

Használ a borostyán nyaklánc fogzásra? Jó még másra is? Éjszaka is rajta marad?

Figyelt kérdés
2010. nov. 26. 11:07
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
50%

Ha hiszel benne használd, ha nem hiszel benne ne használd.

Ártani nem ártasz vele. Én kipróbáltam és bevált.

2010. nov. 26. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
64%
Nekünk van! Kipróbáltuk, mert ajánlották. Egyszer viszont fürdés után elfelejtettük felrakni. A kicsim, nagyon nyűgi volt. Kipróbáltam máskor is, hogy nem adtam rá, de akkor nagyon nyűgös lett! Állítólag a testhő hatására illóanyagok szabadulnak fel belőle, ami nyugtató hatással van a babákra! Én is féltem, hogy nehogy megfulladjon tőle, ezért olyat vettünk, ami szétnyílik, mikor megfeszül, így nem tudja magát megfojtani! Nekünk bevált, de nem muszáj mindenkinek kipróbálni!!!!
2010. nov. 26. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
58%

nekünk is bevállt, mindkét fiam hordja a mai napig.

nem okoz fulladást, mivel ez direkt nekik készült babalánc.... egy csomo leírás van a www.babacsoda.hu oldalon- én onnan rendeltem.

én ugy tudom, hogy két hós kora körül kell a babára adni, és így megszokja, hogy rajta van, nem fogja később letépkedni magáról. Legalábbis nálunk így volt, a nagyfiam 3éves, a mai napig hordja, úgy szereti. a fogait észre sem vettük, mikor kijöttek.

a kicsi még csak fél éves, ő még csak most fogja élvezni a legjobban a hatását.

úgy tudom, hogyha az első három fog kibújásánál még nem volt a baba nyakán a nyaklánc, akkor később már ecélból fölösleges ráadni.

egyébként ki ki meggyőződése alapján tegye vagy ne tegye a gyereke nyakába ezt a nyakláncot, de nem kell leszólni senkit sem ezért sem azért. Nálunk bevállt, az biztos.

2010. nov. 26. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
36%
Én úgy tudom elképzelni a hatását, mint placebó. Nekem a fejfájásom múlik el, amint beveszem a kataflam-ot. Amúgy is használ(na), csak később. Más viszont nem. De én úgy reagálok, mivel tudom, h használni fog, h amint lenyeltem, már nem is fáj. Szóval ha hiszel benne saját használatra használd nyugodtan, de a babát ne tedd ki annak a veszélynek, hogy megfulladjon. (Szerintem.)
2010. nov. 26. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

Ha elég rövid a lánc, nem fullad meg! Ne írjatok már ilyen hülyeséget!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Már 1 hónapja hordja, és még csak fel sem tűnt neki, hogy a nyakában van valami!

2010. nov. 26. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
49%
Jól van na kedves utolsó! [link] ezeket látva én akkor se merném ráadni a gyerekre. De ti használjátok egészséggel! Mindenki a saját gyerekét neveli. Azért volt ott, h SZERINTEM!! ami nem tanács, vagy ilyesmi, csupán csak és kizárólag vélemény.
2010. nov. 26. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
27%

Ennyi erővel akkor fülbevalót se rakjak a gyerek fülébe?

Az is beleakadhat bármibe, vagy kitépheti (ha olyan a fülbevaló).

Az előttem szóló belinkelte a borostyanlanc.hu-t, de nem értem, hogy miért. Csak a nyitó oldal jön be.

2010. nov. 26. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
40%
a flashek között van a kezdőlapon az összes. én nemtom neked nincs jobb dolgod mint itt kötekedni? elegem van h itt mindenki csak kötekedik! mindig csak véleményt írok. amit nem fog megváltoztatni egy rosszindulatú anyuka, akinek más a véleménye. nem hiszem el, tényleg, hogy ez a gyakorikérdések erről szól. nem lehet tisztelni az egyén véleményét.. nem írtam, h megfullad, csak, h én nem merném. a fülbevaló nem a torkán van, de mindegy! én azért vagyok ezen az oldalon, hogy kérdezzek és ha tudok válaszolni, vagy van véleményem elmondjam, h ezzel segítsek másokon. de egyesek annyira unatkoznak, és gondolom nincs a közelükbe senki, így itt piszkálódnak... hát köszönöm, most lehet lepontozni! úgyse írok soha többé senki kérdésére...
2010. nov. 26. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!