Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 8,5 hónapos kislányom egész...

8,5 hónapos kislányom egész nap az arcomat akarja bekapni. Miért?

Figyelt kérdés
Leginkább az államat. De nem harapja meg, csak bekapja egy pillanatra. Másnál is van ilyen?
2010. nov. 25. 18:37
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Ez egyszeru! Hat puszit ad! De jo neked! :)
2010. nov. 25. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Szoptatod? Az én kisfiam is ezt csinálja. Én mindig gondolkodom rajta, hogy puszi, vagy inkább a cicit keresi. Én az utóbbira tippelek inkább. Ő azt hiszi, hogy anya mindenhol cici.
2010. nov. 25. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
"Ő azt hiszi, hogy anya mindenhol cici." Ez nagyon édes mondat! :DD Nálunk apával is csinálja. :))
2010. nov. 25. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Nálunk is így kezdődött a puszi, most már az arcom felé is jön kinyitott szájjal, és rányomja a fejét! Persze egy adta nyál vagyok tőle, de nem számít, mert olyan kifejező! IMÁDOM!
2010. nov. 25. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Nálunk ugyanez. 9 hós baba. Ha mondom neki,hogy puszit, akkor már adja is általában nagy vigyorgás közben a "harapós puszit". :)
2010. nov. 25. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

Puszilgat :)

Az én lányom is ennyi idős és mindig puszilgattam és mondtam is neki. Pár hete kaptam spontán az elsőt de már ha kérek és van kedve ad.

2010. nov. 26. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk is ez a puszi:)

Mikor nyafogva jön felém-felénk és felvesszük ölbe, szinte mindig így köszöni meg:)) Olyan édesek! Én majdnem mindig meghatódom még tőle! De ha kérjük, hogy adjon puszit, akkor csak olyankor ad, ha kedve van. Bezzeg apa ha hazajön, őt mindig letámadja! Nemhiába lányunk van:) Mi úgy hívjuk, hogy boci puszi. Mert ugye az egész arcunk olyankor csupa nyál:)

2010. nov. 26. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Az én fiam is csinálja néha.Először nem értettem,aztán leesett!!!!SZOMJAS VOLT!!!Komolyan!Néha most is így jelzi,ha szomjas (9 hónapos).Persze puszilkodunk is!!Nem tudnám megmagyarázni,de a 2 között érzem a különbséget! ☺
2010. nov. 26. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!