Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikortól adtatok tehéntejet...

Mikortól adtatok tehéntejet (boltit) a babátoknak?

Figyelt kérdés
Szeretném már a tápszert helyettesíteni valamivel. Vagy inkább ne? Hogy érjem el, hogy 10 hós Babám nem ébredjen fel 2x-3x enni éjszaka? Egyszer már próbálkoztam teáztatással, de üvöltés lett belőle...
2009. jan. 14. 12:23
 1/6 anonim ***** válasza:
85%
Én 1éves korától adtam neki.
2009. jan. 14. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
85%
Én is. Próbálj neki adni sinlacot pépnek vacsira, utána meg lefekvéskor még ihat egy kis tápot.
2009. jan. 14. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Adj neki hígított tejpépet pl.banánosat....

Nem muszály tápszert,de olyan állagúra csináld.

Én 1,5 éves korában adtam először forralva tejet 3 éves korig,utánna már nem forraltam.

2009. jan. 14. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
63%

Az én kislányom 14 hónapos,de még nem adtam neki tehéntejet.Ha lehet,2 éves korig nem is szeretnék.De egyébként 1 éves kortól felforralva adható.Tejpépet,és tápszert adok neki.Sokszor nekem sem akarja elfogadni a tápszert,akkor nem is erőltetem.Készítek neki tápszerből kakakót,és tejbegrízt,azt viszont nagyon szereti.

Éjjel amikor felébred a babád,akkor éhes is,vagy csak szomjas?

2009. jan. 14. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Szerintem éhes, mert a teával nem elégszik meg. A sinlac-ot is fel kell íratni? Az tápszer, vagy tejpép? Tejpép porból mennyit tegyek a vízhez, hogy tápszer állagú legyen? Egyébként normális, hogy 10 hósan 2x eszik éjjel?

Az a helyzet, hogy a játszó(nyugi)cumit újszülött korától nem fogadja el, így nehéz visszaaltatni.

2009. jan. 14. 22:04
 6/6 anonim ***** válasza:

A sinlac tápszer,és szerintem úgy tanácsosabb,ha megbeszéled a doktorral,és ő írja fel.( olcsóbb is)

Amikor a kislányomnak már nem volt elegendő az anyatejem,akkor kiegészítő tápszert írt fel a doktornő Milupa Milumilt HA2-t.

A tejpép olyan állagú,mint a gríz,a tápszer,mint a tej.A dobozon mind a kettőnél fel van tüntetve,hogy pontosan hogyan kell elkészíteni.

Szerintem lassan már nem kellene ébrednie a babádnak az éhség miatt.

Leírom neked,hogy én mit adtam napközben enni a lányomnak,amikor ennyi idős volt,mint a te babád:

Reggel:anyatej+kiegészítő tápszer, tízórai:gyümölcs, ebéd: anyatej+ valamilyen főzelék hússal, uzsi:főzelék már hús nélkül, vacsi:anyatej+tejpép

Napközben jól megtelt a pocija,és éjjel nem ébredt fel éhség miatt.

Remélem tudtam segíteni!

2009. jan. 15. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!