Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan szoktassam le 8 hónapos...

Hogyan szoktassam le 8 hónapos kisfiam, hogy ne ébredjen fel 40 percenként?

Figyelt kérdés
Tudom,hogy az alvási szakaszok 40 percenként váltogatják egymást,és nem tud átlépni a felszínes alvási fázisba,de mit lehet tenni??Eddig csak nappal csinálta,de egy hónapja már éjjel is. Teljesen ki vagyok. A dokinőnk most sedatif pc homeós tablettát javasolt,nem tudom segít-e. Tegnap kezdtük. Van más is hasonló cipőben?
2009. jan. 14. 12:01
 1/2 anonim ***** válasza:
0%

Szia!

Az én lányom 10 hónapos és 6 hónapos korától éjjelente kb. 3 - 4-szer csak h pár percre, de felébred. Igaz, van hogy szopizni akar, de van hogy csak körülnéz, hogy ott vagyok-e mellette. Egy ágyban alszunk, mert nekem fáraszto volt mindig kiülni vele szopizni.

Nem adtam neki semmilyen bogyót. Természetesnek tartom, hogy hiányzom neki, ezért éjjelente én is vele ébredek.

Ja, 10 napos kora óta nincs velünk az apukája. Egész nap csak vele vagyok, néha segit anyukám. Ki vagyok purcanva, de ez senkit nem érdekel!! Sőt! Engem sem, mivel nagyon akartam ezt a kicsilányt, mindent megteszek ért.

36 éves vagyok és 6 évvel ezelőtt megállapitották, hogy SOHA nem leszek anya!! 2008. márciusban mégis az lettem!!

Üdv.

2009. jan. 14. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Az én kisfiam még csak 4,5 hónapos, mégis dettó ebben a cipőben járunk. Az éjszakákat 8 hetes kora óta átaludta: este8-tól reggel 8-ig fel sem ébredt. Igaz napközben 4-szer 40 percet aludt, de hát ez így jó is volt. Most kb. egy hónapja éjjelente is kelünk. Két hete, ha napközben feléred 40 perc elteltével, megpróbálom visszaaltatni, több-kevesebb sikerrel. Most már délelőtt alszik 1,5 órát, és így mintha kezdenének javulni az éjszakák is: már csak 5-ször kelünk egy éjjel!:)
2009. jan. 14. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!