Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha éhes a baba biztos, hogy...

Ha éhes a baba biztos, hogy jelzi?

Figyelt kérdés

11 hetes lányom napközben 3-4 óránként eszik, éjszaka, van amikor 6-7-8 órát kibír kaja nélkül.

A gyarapodása az első 5 héten (visszafogyás után) 1 kg volt, utána már csak 580 g 5 hét alatt. (ebből az utolsó hét csak 100 g)

Félek, hogy nem eszik eleget, de nem szokott sírni, hogy éhes.

Próbáltam kínálni cicivel két kaja közt (biztos ami biztos kipróbáltam), de nem kért.

Mérni nem tudom, hogy mennyit szopizik egyszerre, viszont fejni, ha nem szopizott a ciciből, csak 50-60 ml-t tudtam, ami nagyon kevés, ha ennyit szopizik csak ki. Lehet, hogy nem jó a fejőm és ő többet ki bír belőle préselni?

Nagyon félek, hogy nem eszik eleget. Ahogy néhányan itt írták, ilyen idős korban már 100 felett esznek, és 200 g-t híznak egy hét alatt.


2009. jan. 13. 13:00
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha elégedett a babád jókedvű és kiegyensúlyozott akkor nincs miért aggódni. Én sose mértem hanem elvittem a védőnőhöz leméretni időközönként. Ha ezen aggodsz az nem vezet sehová. A babád meg olyan éktelen sírást fog rendezni ha éhes hogy bizony egyből felismered. Nyugi! Nincs baj. Nem mindenki babája eszik 200 ml. Az enyém sem.
2009. jan. 13. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
A kedvével nincs gond, csak én úgy érzem hogy sokat alszik
2009. jan. 13. 13:13
 3/4 anonim ***** válasza:

Hidd el, kiabál, ha éhes:-)

VAnnak olyan korszakok, amikor többet alszanak, van hogy kevesebbet, van hogy többet esznek, van hogy kebesebbet.

Ilyen idős korban már csak havi kb fél kilót híznak.

Ha jókedvü, nem hiszem, hogy gond lenne.

A baba mindig többet tud szopizni, mint te fejni.

Én csak 10-20 ml-ket tudtam fejni, de lányom most, még 7 hósan is szopik:-)

Ne félj.

2009. jan. 13. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
No az enyém soha nem kiabált!Hihetetlen de igaz, ő a ritka kivétel... most sem nagy evő (9 hónapos). Tápszeres így anno 3 majd 4 óránként etettem. Mai napig nekem kell keltenem reggel, hogy ideje enni is valamit.
2009. jan. 13. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!