Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szerintetek igaz az, hogy...

Szerintetek igaz az, hogy azok a babák akik babaúszásra járnak később hiperaktívak lesznek?

Figyelt kérdés
Tegnap mondta az egyik ismerősöm,hogy ezt valahol halotta!6 hósak vagyunk 4 hós kora óta járunk úszni heti 1X.Elsősorban azon anyukák véleményét várom akiknek már nagyobb a gyerkőcük és kicsiként hordták úszni és,hogy mi a tapasztalatuk??
2010. nov. 19. 11:34
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
2010. nov. 19. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:

De hol hallota?

Ez az ismerősöm halotta valahol.....


12:44-es, 12:52-es és 13:05-os voltam

2010. nov. 19. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 A kérdező kommentje:
Hát azt nem mondta,hogy hol hallotta!Ezt nem is kérdeztem!De van ennek jelentősége a kérdéssel kapcsolatba,hogy hol vagy kitől hallotta?
2010. nov. 19. 13:50
 14/29 A kérdező kommentje:

Kedves 2.válaszoló!

Te hol kérdeztél utánna??Én azóta is böngészem a neten de mindenhol csak jókat írnak róla!Nem kötekedésből kérdezem,csak tényleg jó volna tudni,hogy most ezzel ártok-e a babámnak!

2010. nov. 19. 15:32
 15/29 anonim ***** válasza:

Hogyne lenne jelentősége, hogy kitől vagy honnan halLotta. Pl. én kitalálok valamit, elmondom a szomszédomnak, ő meg kiír ide egy ilyen jellegű kérdést és többen sikítófrászt kapnak az új infótól. Közben nem is hiteles forrásból származik a mendemonda.

Tényleg jó lenne tudni, honnan a hír.


A korai babaúszásról a neten nem fogsz igazán rosszakat olvasni, de ha tényleg szakember válaszára vagy kíváncsi, hívj fel egy korai fejlesztőt és kérdezz rá. OTT megmondják, mi az igazság.

2010. nov. 19. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:

12:44-es

Én feltettem egy kérdést ennek kapcsaán s a válszok szeritn sincs köze, meg anete sem találtam erre utsló dolgokat:

http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__proble..

2010. nov. 20. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:

Megkérdeztem a gyerekorvost, azt mondta, ha a gyerek szereti, akkor érdemes járni vele babaúszásra. Ellene nem tud mondani semmit, csak akkor nem javasolja, ha a gyerek nagyon beteges, és mindent összeszed, de ez nem csak ide vonatkozik, hanem egy vásárlásra is, mert ott is "közösségben" van, sőt az még rosszabb. Mellette viszont egy csomó jó érve volt, pl jó a mozgásfejlődésére.

A hiperaktivitást meg nem is értette, hogy jöhet ide, szerinte ez kizárt, de meg fogom kérdezni még mástól is.

2010. nov. 20. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 A kérdező kommentje:

Szóval fölhívtam az ismerősöm(termálba dolgozik úszómesterként)és azt mondta,hogy ott beszélték a masszőrök ezt egymás között!De azt mondta,hogy jövőhéten jobban utánnakérdez a masszőröknél,hogy akkor most ők ezt honnan vették!Ha tudok bővebbet,írok!

Köszi aki kiírta a másik kérdést és köszi annak is aki a gyerekdokit felhívta!

2010. nov. 20. 13:26
 19/29 anonim ***** válasza:
Szerintem nem igaz. És a búvárreflexes dolgokat is hülyeségnek tartom, hiszen tapasztaltam az ellenkezőjét, azt hogy minden gond nélkül vált feltétlenből feltételessé.
2010. nov. 20. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:

Nekem 2 fiam van, a nagyobbal 3 hónapos kora óta jártunk babaúszásra, nagyon szerette. Most 5 éves, semmi baja nincs, bár egy kicsit mozgékonyabb az átlagnál (de nem hiperaktív).

A kicsivel csak egy párszor voltunk, ő 3 éves lesz, asztmás + más betegsége is van. Ő sokkal nyugodtabb, mint a bátyja, bár ez szerintem a betegségeivel függ össze és nem azzal, hogy járt-e úszni.

2010. nov. 21. 03:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!