Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hányszor mossátok 1év körüli...

Hányszor mossátok 1év körüli babátok haját egy héten?

Figyelt kérdés
köszi
2010. nov. 16. 19:48
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat(persze várok még....)

Mi is egyszer mosunk 1 héten,elég dús haja van,nem igazán szereti a hajmosást.De gondoltam hét közepén megmossuk még egyszer,hogy jobban szokja,hátha kevesebbet fog sírni....

2010. nov. 16. 21:40
 12/14 anonim ***** válasza:

Szia!

Én is pont ezen gondolkodtam ma! :)

Mert mi is egyszer mosunk babéval, mindig babauszi után este!Ott nem zavarja ha vízalá megy,sőt 5 hós korától imádja,de a hajmosás az undi dolog!De ő is búvárkodik,akkor fürdeősswel mossuk neki!Vagyis ő én meg szárítom a hosszú haját!

2010. nov. 16. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Szia! Kb.2-3x, nem számolom. Amikor úgy érzem, kicsit izzadtságszagú, akkor megmosom samponnal. Sima vízzel majdnem minden nap átmosom neki.
2010. nov. 16. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
egyszer,mert a fiamnak sűrű a haja és nem rövid nagyon.soron kívül akkor mossuk,ha baleset történik,kajás lesz vagy valami.nyáron még minden nap mostuk,de akkor levágtam neki rövidre
2010. nov. 17. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!