Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hányszor mossátok 1év körüli...

Hányszor mossátok 1év körüli babátok haját egy héten?

Figyelt kérdés
köszi
2010. nov. 16. 19:48
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Igaz mi 9 és fél hónaposak vagyunk de minden másnap megszoktam mosni a haját.
2010. nov. 16. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Minihaj a kisfiam, úgyhogy minden nap a fürdővizével átöblítjük. Külön sampont nem használunk neki.
2010. nov. 16. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Szia! Én a gyógyszertári fürdető krémet teszem még mindig a vízbe, és ezzel mosom minden nap a kisfiam haját is. MOndjuk nem is tudnám nagyon kihagyni, mert élvezi, hogy próbálgat egyedül enni, és közben az étel egy részét a hajára keni. Estére úgy néz ki, mintha lezseléztem volna neki :-) Amúgy 2 hét múlva lesz 1 éves. Üdv.
2010. nov. 16. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Szia!

Minden nap de nem samponnal,csak a babafürdetős vízzel!

És az is igaz,hogy még alíg van haja 11 és fél hós fiamnak:)

2010. nov. 16. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
eccer
2010. nov. 16. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
egyszer Bebe samponnal. míg melegebb volt és megizzadt,fürdetős vízzel gyorsan átmostuk.
2010. nov. 16. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Mi is egyszer mosunk 1 héten Bebé samponnal. Ellenben többször is "búvárkodik" egy héten a nagykádban, akkor megmossuk neki a fürdető vizzel csak úgy simán.
2010. nov. 16. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Egyszer, de ő is szokott búvárkodni. Illetve soron kívül megmossuk, ha "csirkeszagú", azaz ha megizzad alvás közben.
2010. nov. 16. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Naponta. Ha őt kiengeded a szabadba akkor a feje tetejétől a kislábaujjáig retkes estére(mondjuk a lakásban meg a főzelék...). Homok/sár, most hungarocel vagy mi a szösz(szigetelték a házat)... Gyorsan megmosom öblítem, van amikor minden gond nélkül, máskor bömbölve...
2010. nov. 16. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Egyszer.Annyira hosszú, dús a haja, hogy ez is kész kínlódás.
2010. nov. 16. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!