Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Turiban vett ruhát hogy...

Turiban vett ruhát hogy mossátok? Hányszor? Áztatjátok, vagy egyszer kimossátok és kész is?

Figyelt kérdés
Babámnak vettem a turiban ruhát, a magunkét egyszerűen kimosom és kész, de a kisfiamat nagyon féltem.
2010. dec. 20. 17:19
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Én mosógépben mosom ki egy hosszabb programon, vagy ha bírja, magasbb hőfokon. Ha ránézésre szükséges, akkor előtte egy kicsit beáztatom Vanishhel.
2010. dec. 20. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Elég ha egyszer kimosod,de ha megnyugtat akár többször is a gépbe rakhatod.Viszont ennél többet ér a vasalás.....az a biztos fertőtlenítés.:)
2010. dec. 20. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Többször kaptam már lepontozást emiatt, de leírom ismét. 90 fokon mosom ki, főleg ha turiból van. Bármilyen ruhát, ami a babámé. Ha tönkremegy 90 fokon, akkor kidobom, ennyi. De a ruhák 99%-nak semmi baja nem lett eddig és legalább nem aggódom, hogy aki hordta hányszor kakilt bele, hányszor hányta le vagy milyen betegsége volt. Uténa átvasalom.
2010. dec. 20. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
egyszer kimosom, általában negyven fokon, mint minden mást és aztán jól átpárázom vasalóval....
2010. dec. 20. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Mosógépben,40 fokon mosom,aztán száradás után vasalom,azzal biztos fertőtlenitve van.
2010. dec. 20. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ecetben áztatom pár órát, ez fertőtleníti (nem lesz ecetszagú a ruha), utána 30 fokon kimosom simán.
2010. dec. 20. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nincs otthon fertötlenitös öblitö? En ha használt ruhát veszek, ezzel a fertötlenitös öblitövel mosom, de a vasalás is nagyon jo megoldás.
2010. dec. 20. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!