Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit tegyek, hogy ne legyen...

Mit tegyek, hogy ne legyen egy rémálom a fodrász?

Figyelt kérdés
15 hós fiammal már többször voltunk, de egyre rosszabb, mintha kínoznánk... Viszont muszáj elvinni, mert nagyon nől neki és nem szép így, olyan igénytelenül hat.
2010. nov. 15. 15:43
 1/5 anonim ***** válasza:
Nálunk úgy van hogy minden testvérem gyereke haját anyum vagy apum vágja és mindig lefoglaljuk őket. Az egyik 1 éves a másik 2 és a harmadik 3.
2010. nov. 15. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha viszel neki játékot, vagy könyvet? Miközben vágják a haját szórakoztatod. Vagy az öledbe ülteted és bóhóckodsz neki a tükörben.
2010. nov. 15. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Semmi nem használ, akkor úgy látom marad a lobonc...
2010. nov. 15. 16:40
 4/5 anonim ***** válasza:
Mi otthon nyírjuk géppel. Én fogom az ölemben, anyukám nyírja. Pár perc alatt megvan. Lehet, hogy azért is tiltakozik ennyire, mert idegen hely, emberek... Nem? Szerintem próbáljátok meg házilag. Esetleg amikor alszik, levágod neki ügyesen ahol már nagyon hosszú...más ötletem nincs...
2010. nov. 15. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szia én fodrász vagyok, nekem is volt ilyen gyerekem aki mindig sírt, de ő azért mert örökmozgó kisfiú, a mai napig, és sokáig tartott neki a hajvágás, mert hát ugye nem akartam megvágni sem, én úgy orvosoltam a problémát, hogy amíg megnyírom addig felültetem az asztalomra, ami nagyon tetszik neki, mert az ollón kívül mindent megfoghat, megnézhet, és mire rájön, hogy mi történik már készen is van a haja, és hidd el nekem egy 15 hós számára nagyon sok érdekes dolog van egy fodrász asztalán.


Még annyit, hogy volt olyan kis vendégem is viszont aki mindig ordított, de ő sajnos félt is tőlem, mert az "intelligens" anyukája minden alkalommal azzal "nyugtatta", hogy : Nem baj kisfiam sírj csak nyugodtan, biztos fáj, ugye, hogy fáj, de nem baj mindjárt kész vagyunk, és akkor majd meg fogjuk verni a csúnya fodrász nénit, amiért bántott téged.

Na ettől én a falnak megyek, hogy ne félne az a gyerek ha a hülye anyja rémisztgeti?


Bocs, ha hosszú lett.

2010. nov. 15. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!