Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szobahőmérsékletű tápszer egy...

Szobahőmérsékletű tápszer egy egyévesnek?

Figyelt kérdés
Lehet baja egy egyévesnek attól, h elkészítés (vízforralással) után 4-5 órával adom oda a tápszert?
2010. nov. 15. 08:49
 1/5 anonim ***** válasza:
biztos hogy nem.
2010. nov. 15. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem lesz baja.Az én 10 hónaposomnak vannak olyan időszakai amikor csak szobahőmérsékleten hajlandó elfogadni.
2010. nov. 15. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Csak mert a védőnő azt mondta, h hűtőben kell tartani és melegíteni. ez ok is, de éjszaka kell neki, és akkor nem szívesen állok le melegíteni, mert addig mindketten felkelünk (Ne kérdezzétek, miért eszik éjszaka, én sem tudom, és most ez itt nem is lényeg- főleg ha aludna is... :( ).
2010. nov. 15. 10:48
 4/5 anonim ***** válasza:

szia! :) semmi gond nem lesz!

és hogy megnyugodj:

az én 2! éves fiam is föl-fölkel éjjel és sírva kéri a "tejcsit" (azaz tápszert), behörpinti, majd alszik tovább.

nálunk ez azért van, mert nem mindig vacsizik rendesen, túlpörög a játékban. én már késő este elkészítem a tápszert, hogy csak oda kelljen adnom neki - melegen meg sem issza.

2010. nov. 15. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Megnyugtatóak :)
2010. nov. 15. 15:07

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!