Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 1 hónapos kisfiamnak rettenete...

1 hónapos kisfiamnak rettenetesen fáj a pocija, milyen gyógymódok vannak?

Figyelt kérdés

Holnap látja a gyerekorvos!

Iszonyatosan szenved,görcsbe rándul és a lábait felhúzza.

Segítsetek,mert már nem bírom nézni,ahogy szenved:(


2009. jan. 11. 14:34
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Édesköménytea, espumisan, infacol! Ezeket gyógyszertárba lehet kapni. Vagy esetleg grape water víz (ezt a dm-be meg tudod venni). És tornásztasd a lábát!

2009. jan. 11. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Jah, és ne ilyedj meg! A kisfiúk álltalában hasfájósak! Majd kinövi! Az én fiam 3 hónapos de még mindig szenvedünk ezzel (is).


Első voltam

2009. jan. 11. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
köszi:)
2009. jan. 11. 14:42
 4/9 anonim ***** válasza:
akarom irni... ijedj
2009. jan. 11. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Hirtelen a kamillateát-(kamillából) 1dl tea+1 kk cukor-tudom javasolni. Hosszabb távra pedig a gripe water használt nekünk 2-3 nap után (ha rendszeresen használod kb napi 5-6 alkalommal étkezések alatt) használ. Rendben tartja a kakit is, a szelek is könnyebben távoznak, és nálunk a büfit is megkönnyítette. 2-2,5 hónapig rendszeresen adtam neki. Aztán fokozatosan elhagytuk, de hála.. már nem hasfájos. Ki fogja nőni a Te babád is. Kitartást és sok türelmet. Ezt pedig próbáld ki.

Ja még van a dm-ben vagy rossmannban cseresznyemag párna. Picit beteszed a mikróba, hogy olyan kellemes meleg legyen, és tedd a pocijára, nyugtató hatású.

2009. jan. 11. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nincs mit! Tudom milyen rossz... Ha esetleg nem tudod most ezeket beszerezni és van otthon kamillateád akkor azt is adhatsz neki egy picit, ízesítés nélkül. A kamilla görcsoldó hatású.
2009. jan. 11. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Először is nyugodj meg, és lélekben készülj rá, hogy szenved. Ez sokat segít. Ne félj tőle, hanem tudd, hogy igen, fáj a hasa, és fájni fog, sírni fog, amit tudok megteszek érte, de ezen túl kell lenni. 6 hét körül csökkennek általában az ilyen panaszok.

Nekem az FLP-s Aloe Vera vált be, hasfájásra, fogzásra, oltás után, lázcsillapításra, megfázásra és általános nyugtatásra, ha nyűgös. Melegen ajánlom, érdemes beszerezni.

2009. jan. 11. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Szia! Ugyanez volt az én kisfiammal is, mindent kipróbáltunk, csak a Normaflore vált be. Sok sikert!


4 hónapos kisfiú anyukája

2009. jan. 11. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
-szia az én kislányom is nagyon hasfájos volt.Leghamarabb tudod mit csinálhatsz ami otthon is van nekem ezeket ajánlották hasát kenjem be olajjal azzal maszirozam a pociját vagy a tesztil pelust vasaljam,hogy meleg legyen végül a hasijára kell tenni a meleg kiveszi a hasfájást.nekünk bejött 6 hónapos kislány anyukája.nekünk a cseppek nem segitetek
2009. jan. 11. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!