Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ez miért van? (alvás, ordítás,...

Ez miért van? (alvás, ordítás,17 hónapos gyereknél, többi lent)

Figyelt kérdés

A kislányom egy ideje este a lefekvésnél nem hajlandó lefeküdni. Eddig nem volt vele gond, most meg vagy fél óra ráhangolódás kell, ha lefektetem azonnal ívbe feszül és üvölt, mint akit ölnek. Ok, kivárom, míg magától leheveredik mellém.

Viszont éjjel legalább egyszer ébredünk, amikor mintha épp verné valaki, üvölt, de szó szerint. Csukott szemmel megy bele a világba, veri magát oda az ágyhoz és ha felveszem, az sem jó, feszíti ki magát.

Ma reggelre hideg vizes kézzel töröltem át az arcát, hátha attól feleszmél, nagy nehezen felkeltettem, ágyra letettem, apa ült mellette, én lentebb a mi ágyunkon. Ahogy meglátott leugrott az ágyáról és a nyakamba vetette magát.

Szemfoga jön ugyan, de a fogzás klasszikus tünetei nincsenek meg. Hasa sem fáj.


Rosszat álmodna?

Valami szeparációs szorongás? Nappal képes 2 percenként átölelni, odabújni, aztán megy tovább.


Aggaszt kicsit a dolog, nehogy ne vegyek észre valamit.

nálatok volt ilyen? Ennyi idősen?


2010. nov. 13. 14:33
 1/2 Bea24 ***** válasza:
Szia! A kislányom 15 hónapos és ő is ezt csinálja egy ideje. Eddig az esti alvással nem volt gond, csak letettük és csendben elaludt magától, de tegnap este nem volt hajlandó, állandóan kimászott és kijött hozzánk a nappaliba,mikor apa vitte vissza, fogta az ajtófélfát és hisztizett. :S :) Éjjel fél2kor ébredt és úgy csinált, mintha reggel lenne, ment a kis tv-jéhez és a játékaihoz. :S Még soha ilyen nem volt. Remélem helyre jön a dolog. Ja és éjjel egy pár hete minimum 1szer ordítva, visítva ébred, nem tudom mitől lehet, de a barátnőm 17 hós kislánya is ezt csinálja. Szerintem most ez az időszak van.
2010. nov. 13. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ.

Igazából betegségre utaló jelet nem fedeztem fel rajta, de elég ijesztő, amikor ilyeneket csinál éjjel. Tegnap éjjel, miután megnyugodott nagy nehezen, ő is nekiállt játszani.

Amúgy is nagyon anyás mostanában.

Jó éjt.

2010. nov. 13. 20:55

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!