Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Habtapiról véleményetek?...

Habtapiról véleményetek? Gumiból készült erős habtapi létezik?

Figyelt kérdés
Interneten láttam hogy sok anyuka habtapit használ a gyermeke alatt, hogy azon kússzon-másszon. Megkértem az anyósomat, hogy vegyen a mi kisfiúnknak is. El is ment az Auchanba és ott olvassa a csomagoláson, hogy három éves kor alatt nem ajánlott, mert fulladást okozhat a szivacs+mérgező anyagot tartalmaz ezért nem szabad lenyelni. Na hát most akkor nem értem hogy sok anyuka hogyan használja ezt mégis, vagy van valami olyan anyagból készült is, ami nem mérgező és nem lehet olyan könnyen szétszedni, mondjuk ami gumiból van?
2010. nov. 11. 09:47
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

szia! szerintem nem a "mérgezőség" a baj a habtapival, hanem a használhatatlanság. amit mi kaptunk, szétszedhetős, számos - a fiam szétrágcsálta, szétszedte. szóval nem volt jó.

mivel nálunk járólap van, kellett megoldás. a nagyobb áruházakban lehet kapni olyan habszivacs táblákat, amiket edzőgépek alá árulnak. olyan, mint a habtapi, csak sötétszürke és 60x60 centis egy lap. 4 van egy csomagban. ez remek mászóterep, nem szedi fel a gyerek, jól lehet rajta játszani. ja! és nem okoz fulladást, mert nem szedi kis darabokra a gyerek - anno a számos habtapinál, a 9-es közepét rágcsálta a babám, míg ki nem vágtam a francba...

2010. nov. 11. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

utolsónak:

miért nem ragasztottad össze a hátulját? ezt teszi mindenki. így nem jön szét, a gyerek nem szedi szét, és nincs mit lenyelni.....

szóval a habtapi szuper szerintem!

2010. nov. 11. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
összeragasztottam, a gyerek megoldotta, így is szétszedte. "utolsó" voltam
2010. nov. 12. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 JuhászZsófi válasza:
igen, létezik bababiztos,biztonságos habtapi, arra kell szerintem figyelni,hogy legyen megfelelő tanúsítványa. Példéul ÖKO-Tex Tanúsítvány ilyen. Nem szabad gagyi, filléres kínai habtapikat venni, mert azt tényleg leharaphatja a baba..
2018. febr. 6. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!