Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Habtapiról véleményetek?...

Habtapiról véleményetek? Gumiból készült erős habtapi létezik?

Figyelt kérdés
Interneten láttam hogy sok anyuka habtapit használ a gyermeke alatt, hogy azon kússzon-másszon. Megkértem az anyósomat, hogy vegyen a mi kisfiúnknak is. El is ment az Auchanba és ott olvassa a csomagoláson, hogy három éves kor alatt nem ajánlott, mert fulladást okozhat a szivacs+mérgező anyagot tartalmaz ezért nem szabad lenyelni. Na hát most akkor nem értem hogy sok anyuka hogyan használja ezt mégis, vagy van valami olyan anyagból készült is, ami nem mérgező és nem lehet olyan könnyen szétszedni, mondjuk ami gumiból van?
2010. nov. 11. 09:47
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
48%

Ez marhaság úgy ahogy van.


mérgező? nyilván nem a habtapit fogja ebédelni azt meg nem kell hagyni hogy rágcsálja tényleg nem arra való.


fulladást okoz: össze szokták az anyukák ragasztani technokollal a kisebb darabkákat.


3 éves kor alatt: onnantól játszhat vele mint puzzle de az elött csak játszószönyegként puha felületként funkcionál. nem mint játék.


szóval nem kell parázni ragaszd össze és tedd rá.

2010. nov. 11. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Nekünk is van és most vettem karácsonyra a 3 hónapos unokahúgomnak is. Mellékelni fogok hozzá egy tekercs vastag celluxot vagy maszkoló szalagot. És megmondom az anyukájának, hogy az apróbb szemeket, szájakat rakja el későbbre, a maradékot pedig fordítsa meg és a hátoldalán ragassza le a ragsztószalaggal. Én is így csináltam, már 4 éve így van, 2 gyereket szolgált ki és pont tegnap néztem ,hogy úgy rá van tapadva a ragasztó, hogy szerintem le sem tudom szedni majd. De még nem is akarom, mert az 1 évesem megenné.
2010. nov. 11. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
off: nem techonkollal hanem celluxszal szokták összeragasztani. érdekes lenne, ha szegény gyerek még a technokolt is lerágcsálná róla.
2010. nov. 11. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Ilyet is olyat is hallottam már. a maszkolás télyleg jobb.
2010. nov. 11. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Ahogy előttem is írták, cellux-al hozzá szokták ragasztani a kisebb darabokat.

De van olyan haptapi is amibe nincsenek kis darabok, nekünk is olyan van. Egy hónapja vettem az Auchanba. Igaz kicsit drágább volt mint a hagyományos, de szerintem az csak a mintája miatt volt.

2010. nov. 11. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Nekünk olyan van amiből nem lehet kiszedni kisebb darabokat,hanem egyben van az egész.Rágcsálja az én fiam is.
2010. nov. 11. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Van olyan, amiben nincsenek kis darabok, csak pl. számok vannak rajta, jó nagyok, nem tudja megenni a gyerek. Nekünk sajna nem ilyen van, ezért én a kis darabokat kiszedtem és eltettem későbbre, amikor már puzzle-nak fogja használni.
2010. nov. 11. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Most vettünk a Coraban állatfigurásat, amit ki lehet szedni belőle (akciós volt, olyan is). Kiszedni sem kell, kiesik magától, tehát jó sz@r. (1200 Ft)

Viszont láttam olyat is, ami nem szétszedhetős, az sokkal jobb (2500 Ft). Veszek egy olyat, ez meg marad későbbre.

2010. nov. 11. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
én nem sokáig tudtam használni,mert a kisfiam eszi.már 14 hónapos,de még mindig,sőt egyre jobban harapdálja ki a darabokat belőle.Így a szekrényben van.amúgy nekünk van olyan is,ami teli,tehát nincsenek benne kiszedhető darabok,meg számos is van.
2010. nov. 11. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

mérgező???? istenem.....

akkor mérgező a szőnyeg is mert porfogó, mérgező az összes létező játék mert kitudja milyen anyag keveredhetett bele, sőt "mérgező" volt a vigantol is nem:)?

ne értsd félre, nem téged cinkellek, hanem hogy hogy kivédik magukat a gyártók, mindenre ráírják, hogy mérgező meg káros stb, még véleltlenül se tudd beperelni akármivel is.....


szóval nem, nem mérgező:) a darabokat meg valóban lenyelheti, de a hátulján kell vastag celluxal összeragasztani, sose jön szét:) mi az egészet összeragasztottuk, így egybe van a habtapi, porszívózásnál is csak felemelem, mindenki összeragasztja.

2010. nov. 11. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!