Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Akinek a babájának bulldoghara...

Akinek a babájának bulldogharapása volt, mikor vette észre és mit csináltak vele?

Figyelt kérdés
(Bulldogharapás = alsó fogsor kijjebb van, mint a felső)
2010. nov. 10. 22:10
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem bulldogharapásom van. Nagyobb korban fogszabályzással próbálják kezelni, de esetemben műtétet javasoltak, az állkapocs csontot kellett volna átformálni, nem mentem bele. Baba korban sajnos nem tudom, mi az eljárásmód. Esetleg a védőnőd nem tudja? Vagy vidd el gyermekfogorvoshoz.
2010. nov. 10. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

A héten vette észre a férjem, fel is hívta a fogász barátját. Azt mondta semmit nem lehet csinálni, majd ngyobb korában kell fogszabályzó... ezért kérdezem, hátha lehet valamit már most csinálni. Nem látszik nála kifejezetten, csak amikor nagyon kint vannak a fogai, akkor látszik, hogy az alsó kettő előrébb van, mint a felső kettő.

Holnap megyünk a háziorvoshoz/védőnőhöz 1 éves kontrollra, megkérdezem őket is.

2010. nov. 10. 22:34
 3/4 anonim ***** válasza:
Barátnőmnek is így zár ösdze a fogdora, az alsó kiljebb van, az zár a felsőre. Nem csináltak vele semmit, gyönyörű fogsora van, nem zavarja semmiben, csak ha nagyon adafigyelsz a dolgokra akkor lehet észrevenni, nekem is 7 év ismeretség után tűnt fel!
2010. nov. 10. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
sajnos ezt nem tudom de láttam van fogszabályzós cumi, talán ilyenre jó. esetleg egy kérdést megér a dokitoktól a cumiról
2010. nov. 11. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!