Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyukák, apukák! Porszívós...

Anyukák, apukák! Porszívós kérdés, milyet használtok?

Figyelt kérdés
Nem ide tartozik, de itt mindig sokat segítetek nekem. Tehát nem orrszívó porszívóra gondolok, hanem rendes porszívóra. Most szeretném lecserélni és nem tudom, milyet vegyek. Kisfiam állandóan kúszik-mászik, és kutyusunk is van. Olyat szeretnék, aminek nagy a szívóereje és elég hosszú a zsinórja. Van ötletetek? Köszönöm!
2010. nov. 10. 15:40
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Én naponta - kétnaponta porszivózok. A szönyeg állásba ha kapcsolom akkor a parkettát nem karistolja fel.


Moulinex. 5-vagy 6 méteres zsinórja van.

2010. nov. 10. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Nekem Samsung van 1500 W-os. Jól bírja a strapát:)!Minden másnap pórszívózok!2 szobát konyhát folyosót!Van h minden nap!! 15 hós baba mellett!
2010. nov. 10. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
67%
Én vizes porszívót használok. Nem olcsó, de garantáltan megéri. nem jut vissza semmi a levegőbe, minden megy a vízbe. Atkák, por, minden. És jobban is szeretem, mert mivel minden használat után el kell mosni, nyugodt vagyok, hogy nem egy poros koszbombát rakok el a szekrénybe.
2010. nov. 10. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszi az eddigieket! Várom még a tapasztalatokat!
2010. nov. 10. 16:39
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Sencor Alto hepa filteres porzsák nélküli 1800wos.

Nagyon kicsi, viszont nagyon jó a szívókája.

2010. nov. 10. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Gorenje porzsák nélküli porszívó.A lényeg a padlókefében van,forgófejes,szív és söpör egyszerre,felborzolja és fésüli a szőnyegek szálát,így olyan mintha új lenne.Parkettát nem karistolja,de alaposabban tisztít mint egy hagyományos szívófej.Csendes a motorja a gépnek,átlátszó a tartálya,így látni mennyi piszok van benne.
2010. nov. 10. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

De ha szánnék ennyit porszívóra,akkor ilyet vennék,baba mellé főleg klassz,extra hosszú vezetékkel,az említett turbókefével,és légszűrővel:


[link]

2010. nov. 10. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Szia.



Van kulon porszivo allat szorokhoz is.

Igaz nekunk nincs haziallatunk de olyan porszivonk van ami jo a szorokhoz is.


[link]

2010. nov. 10. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Jó kis járgányok...:) nagyon tetszenek!
2010. nov. 10. 23:04

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!