Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Akik szerényebb körülmények...

Akik szerényebb körülmények között élnek, nincs pénzük 10. 000Ft-os játékokra, mit vesztek a gyerkőcnek 1,5-2 évesnek?

Figyelt kérdés
Mi mostanában nagyon nem állunk jól, de elvagyunk. Kisfiamnak egy autópálya mintás szőnyeget veszünk( 3800 Ft).Tudom, nem az értékét nézik, de néha úgy sajnálom. Olyan jó játékok vannak, de nem tudom neki megvenni.
2010. nov. 10. 11:58
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:

Szia! Én Bp-en lakom, minden héten van valamelyik kerületben bababörze, ahol főleg ruhák vannak, de akad jócskán játék is. Én már sok játékot vettem a bolti ár feléért-negyedéért, igaz, használtan, de tökéletes állapotban. Érdemes kimenni egy ilyenre.

Tudom, hogy más, ha az ember csak úgy vesz egy használt játékot a gyerekének, de alkalmakra szívesebben ad újat. Én is ezen dilemmáztam, de meggyőztem magam, hogy ennyi idősen még úgyse fogja fel, hogy mi az új és mi a használt, ő csak örül, hogy új játéka van.

2010. nov. 10. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:

"vaterán!"

Köszönöm, hogy kijavítottál baromi fontos volt. Nélküled hülyén halok meg az tuti.

Remélem a gyerekedet is ilyen kis okosan neveled, biztos nagy sikeretek lesz majd közösségben.


Kérdező bocs az Off-ért!

2010. nov. 11. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!