Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Normális az ilyen nő? Kérlek...

Normális az ilyen nő? Kérlek olvassátok el

Figyelt kérdés

egy 30 éves nő megszülte a gyermekét othol,egyedül és azután megölte ,beviték a korházba mert nagyon vérzet és igy jötek rá az orvosok és nem mondja meg h mit csinált vele csak hazudik h ellökte a kukába,elásta vagy ami a legrémisztőb h oda adta a kutyáknak h egyék meg

mindez romániaban történt meg

bocs a nem helyes írásért mert sajnos én is itt élek


2010. nov. 9. 18:35
 1/6 anonim ***** válasza:
ez nagyon szörnyű,de sajnos előfordul...főleg ha nem várják a babát,és nincs pénz abortuszra :(
2010. nov. 9. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
44%
szerinted lesz olyan aki erre azt mondja hogy normális ez a nő? Minek kell itt sokkolni az embereket?
2010. nov. 9. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
nagyon durva..szegény bébi..sokan örökbe fogadták volna...
2010. nov. 9. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
én csak azért írtam ki mert nekem is van egy 6 hónapos babám és egyedül vagyok vele egész nap mert a párom dolgozik így ez az oldal az amin keresztül tudok barátnőzni ugymond
2010. nov. 9. 19:07
 5/6 anonim ***** válasza:
Nagyon szomorú, hogy ilyen szörnyűségek történnek. Nem értem az ilyen nőt, miért nem kér segítséget? Gondolom nálatok is van családsegítő szolgálat. Ha bement volna terhesen, és elmondja, h. nem akarja megtartani a babát, segítettek volna mindenben. Sajnos az emberi tudatlanság és érzelemszegénység mindenre képes...:(((
2010. nov. 9. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Buta k@rva.Nincs rá más szó.Amit a gyerekkel tett azt tenném vele is.De gyereket csinálni volt esze.
2010. nov. 9. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!