Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikortól öblítettétek le a...

Mikortól öblítettétek le a fürdővizet a babátokról tiszta vízzel (zuhannyal)?

Figyelt kérdés
Akik nem hidrofilt használnak.
2010. nov. 8. 21:57
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Soha, minek kellene leöbliteni?
2010. nov. 8. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Hogy ne maradjon a vegyszer a bőrén,és h ne az a víz maradjon rajta,amibe beleázott a rajta lévő "szennyeződés".Én is lezuhanyzok mindig ha kádban fürdök.Csak én gondolom ezt így?
2010. nov. 8. 22:04
 3/15 anonim ***** válasza:
Megfürdettük és ennyi,hisz nem koszos...meg vegyszermentes a víz..
2010. nov. 8. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

Jó kérdés, én valószínű lefogom öblíteni tiszta vízzel a gyermekeim.

Én is leszoktam zuhanyozni fürdés után, mióta a domestos reklámba hallottam hogy több millió baci marad fürdés után:D


18/L

2010. nov. 8. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Szia!

Sztem sokan nem így vélekednek, ezzel kapcsolatban!

Vicces!!

2010. nov. 8. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
ha az uszodában vagyunk, utána zuhanyoztatom:) otthon nem.
2010. nov. 8. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Az én lányom 2 éves,és pár hete "öblítjük" le róla a fürdővizet.Már jóval előbb is próbálkoztunk,de akkor még nagyon nem tetszett neki,de most már előre sikonyál,és vigyorog teli szájjal amikor meghallja a zuhany hangját.
2010. nov. 8. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm válaszod!
2010. nov. 8. 23:49
 9/15 anonim ***** válasza:
Húúha, akor én egyedül vagyok ezzel ezek szerint, de én szinte az első fürdetésektől kezdve leöblítettem tiszta vízzel fürdés után. Soha nem használtuk fürdetésre a mosdatókeőcsöt, hanem Gabit szinte az első napoktól kezdve, és nem akartam, hogy a bőrén vegyszer maradjon (mert végülis a fürdető is vegyszer), mert az nagyon szárítja és allergizálhatja a bőrt.
2010. nov. 9. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Csak természetes, vegyszermentes fürdetőt használunk magunknak is, így nem marad a bőrünkön vegyszer.
2010. nov. 9. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!