Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 11 hetes kisbabám miért...

11 hetes kisbabám miért akarja meginni a fürdővizét? Amikor meg kiveszem a vizből, ordit .

Figyelt kérdés
2010. okt. 23. 19:22
 1/8 anonim ***** válasza:
22%
egyszerű hiszti..semmi más.:D
2010. okt. 23. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Valószínű újraéli a magzati létet, és a babák odabent isszák a magzatvizet. És lehet, h amikor kiveszed a vízből, újraéli a születés azon részét, amikor a "langyos" és puha anyaméhből kikerült egy sokkal hűvösebb világba. Nálunk a kicsinél volt ilyen, és mi sem tudtuk, mit csinál. A védőnőnk mondta ezt el nekünk is. :D
2010. okt. 23. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
68%
Egy 11 hetes baba még nem hisztizik, már ne is haragudj! :S
2010. okt. 23. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
22%

Te csak azt hiszed hogy nem hisztizik!Kedves válaszoló!Bizony az én 4 hónapos fiam is hisztizik!És tudatosan!

De a kérdésre a válasz szerintem azért ordít mikor kiveszed, mert egyszerűen szereti a melegvizet, a fürdés hangulatát, és hirtelen elszakítod ebből a közegből, és ez síráshoz vezet!

2010. okt. 23. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
tátva maradt a szám amikor bedugta a fejét a viz alá és el kezdett pislogni, majd kivette és ujra...még élvezte is. arra gondoltam h szomjas, azért issza, viszont nem akarok vizet adni neki, inkább egy kis cicit fürdés eőtt. de el tudom képzelni ezt a magzatkori-emlékezős dolgot...
2010. okt. 23. 19:35
 6/8 anonim ***** válasza:
65%
Van 3 gyermekem, azt hiszem, tudom, milyen, amikor hisztizik egy gyerek. A kicsi és a középső pont a hiszti korszakban van. A kicsi 2, a nagy 5 éves!
2010. okt. 23. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
11 hetes baba nem hisztizik,ettől a falra tudnék mászni!!!!ha a vizet élvezi hagyd még had fürödjön,ha kiveszed és sír,lehet fázik,csinálj picit melegebbet a szobába és nézd meg hogy reagál,nálunk is ez volt mire rájöttem hogy a melegebb vizet szereti és akkor a szobába is melegebbet kellett csinálni hogy mikor kivettem ne sírjon azért mert fázik.de ha a vízbe minden okés,akkor a víz hőfokával biztos nincs baj.ellenben hogy miért iszik belőle arra tippem sincs,nekünk ilyen nem volt,de lehet az előzöknek igazuk van a magzat vizes dologgal.
2010. okt. 23. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én visszaemlékszem amikor a kisfiunk 11 hetes volt, és nem hisztizett de ezt márcsak most tudom így kijelenteni. Sírni sírt, de most már hogy négy hónapos és van többféle sírása- síráshangja most tudom megállapítani hogy mikor hisztis sírás és mikor rendes sírás. A hisztis sírás az olyan mintha közben gügyögne is kicsit, meg elsikítja néha a sírást. De egyébként egy ilyen kisbaba hagy hisztizzen, szerintem. Anyaként, szülőként az a dolgunk hogy megadjunk neki mindent, szerintem egy kisbaba elég nehéz helyzetben van, nekünk pl. akkor szokott "hisztizni" amikor valamit nagyon el akar érni, vagy hason akar mászni de még nem tud és ettől begurul. Szóval szerintem igenis okkal hisztiznek hiszen esetlenek és gyengék.
2010. okt. 23. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!